Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hányévesen illene...

Szerintetek hányévesen illene elveszteni a szüzességünk? Mármint mikor lehetne azt mondani hányévesen hogy megtörténhet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ritkán vannak kivételek, akik hamar veszítik el a szűzességüket és mégsem bánják meg. Én is ismerek olyat aki 14 évesen vesztette el és azóta is boldog házasságban él azzal az illetővel immár lassan 30 éve. (Bár zárójelben jegyzem meg, még szerinte is korai a 14 év, csak ő nem bánta meg)
2009. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kortól függ!Bár 15 év alatt korainak tartom!17 éves leszek,lehet h még nincs elég tapasztalatom nekem sem,de ha mindkét fél érett és szeretik egymást ak nem lehet korhoz kötni hogy pl 18 év alatt ne...
2009. szept. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az apukám azt mondta, hogy ő, mikor 18 évesen lefeküdt először a barátnőjével akkor a lány 16 volt. Szerinte, ha ez ennyi évvel ezelőtt nem volt megbotránkoztató, akkor most miért lenne az.


Ennek ellenére még nem feküdtem le senkivel. De nem akarok álszent lenni, valószínűleg megtettem volna, ha van egy olyan fiú, akivel szeretjük egymást. De jelenleg nincs.

16/L

2009. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ahha értem kössy a tanácsokat ,sok segítséget adott!!!!!!!!!!!
2009. szept. 17. 10:13
 15/19 anonim válasza:
61%

Amikor egy fiúval olyan kapcsolatba (helyzetbe) kerülsz, hogy, ha hozzádér iszonyatosan kívánod! És ez a fiú, ha csak hozzádér, a plafonon vagy, és, ha simogatja akár a karodat csak, majd megőrülsz! Akkor. Pusztán kíváncsiságból ne tedd, vagy azért, mert már kellene mások szerint.

Viszont, ha ez 14 évesen jön, akkor tedd meg, különben elfolytassz magadban sokmindent. És akkor később megbánod, és akkor fogsz olyanba belemenni, hogy mindegy, csak már el kéne veszíteni. És az nem lesz jó. Nagyon nagy kihatással vannak ezek az egész életed szexualitására.

Tehát egyetértek a most 18 évessel!

2009. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szexuális vonzódás lehet olyasvalaki iránt is, aki az ember nem szereti, és aki nem szereti az ember lányát, csak arra az egy dologra kell neki.

Szóval ne azért tedd meg, mert eszméletlenül kívánsz valakit (amire az előttem lévő buzdít), mert azt a későbbiek folyamán biztosan megfogod bánni.

Lehet, hogy nem egyből bánod meg, de ha találkozol a szerelemmel, nagyon bánni fogod.

2009. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem 17-24 évesen
2009. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28 voltam és nem éreztem, hogy bármiről is lemaradtam, akkor voltam először szerelmes úgy igazán.
2009. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem korfüggő,hanem el kell érni egy bizonyos agyi szintet,amikor már képes valaki felnőtt emberként gondolkodni,viszont pont ezért szerintem a 14-15 nagyon korai mert szerintem egy lány sincs még olyan szinten lélekben hogy komolyan vegyen egy ilyet...de persze ez csak az én véleményem
2009. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!