Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kéne túllépnem az első...

Szandi13 kérdése:

Hogy kéne túllépnem az első szüzességem elvesztésén? (Túl korai volt. )

Figyelt kérdés
Az a bizonyos "dolog" az, hogy hát mikor elvesztettem a szüzességem (igaz,szerelemből volt)de most úgy érzem, hogy lehet, hogy még akkor korai volt, és viszont most van egy kapcsolatom, és ez a rossz "élmény" még mindig bennem van, és ez miatt visszahúzódom tőle, de a páromnak viszont ez rosszul esik(Amit megértek!) De nem tudom, hogyan kéne ezt a félelmemet legyőznöm.!:( Kérlek segítsetek!
2013. márc. 10. 19:12
1 2
 11/15 Hanariko ***** válasza:
3 év az már elég korrekt idő, de nem 15 évesen. ezzel már nem lehet mit csinálni... majd jön esetleg egy rendesebb srác, akinek ezt elmeséled, megérti és föloldódsz.
2013. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
olyanok vagytok mint a macskák kiknek 9 élevet van, nektek 9 szüzességetek? :D
2013. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

egyféle képen:

fogadd el, hogy már nem vagy az. jobbat nem tudsz tenni, és a legközelebbi szüzességed elvesztésénél jobban választasz partnert (bocs, nem tudtam kihagyni :-) )

/ha nagyon úgy nézzük egy kicsivel lejjebb még van egy kis rés, amit férfi felavathat. -ha te is akarod... - oda kell aztán igazán az odafigyelés, hogy kellemes élményként maradjon meg!

2013. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig még igazi szex ne legyen, csak simogatás, petting stb. Akkor a oasid sem panaszkodhat, Te meg szép fogozatosan megszokod, felengedsz, stb. Ehhez mit szólsz megoldásnak?
2013. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Túllépni, hát igen azt nehéz és nem csak mert fiatal vagy ez ugyanúgy megesik egy 18 évessel is,ha még nincs felkészülve rá..

De hidd el sikerülhet,sztem beszélj erről a barátoddal,meg fogja érteni és talán könnyebben túl tudsz lépni is rajta :)

2013. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!