Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetnénk az első alkalomk...

Mit tehetnénk az első alkalomkor? Túl korai még?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Februárban 15. Van egy 17 éves barátom, és le akar velem feküdni. Nekem nincs kifogásom, csak félek. Nem attól, hogy ő-e az igazi, hanem a szüzesség elvesztésével járó fájdalommal. Ti mit mondtok? Túl korai, vagy mit javasoltok? ( Nem előítéleteket szeretnék, hanem javaslatokat, tanácsokat )
2011. nov. 29. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen, túl korai.
2011. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korai...Bár ebben a mai világban...Most őszintén egy kérdés.Megéri odaadnod egy olyan srácnak a szüzességedet, aki egy pasi a sok közül és lehet, hogy pár év múlva már nem is fogsz rá emlékezni???Nem ő lesz úgysem az igazi...És 14 évesen meg minek akarod elveszíteni?-.-" Várj még vele pár évet és egy olyannak adjad oda, akit már nagyon ismersz és régóta együtt vagytok.Hogyha könnyen adod magadat, akkor az nem jelent túl jót és az meglátszik, majd a jellemeden.Szerintem nem kéne még elvesztened, és nem érdekel, hogy nem előítéletet kértél.Szerintem felháborító, hogy 14 évesen jóformán 10-ből 2db lány szűz.Jó lehet, hogy az arányban tévedek :)


15/F

2011. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy mi van a mai világban lényegtelen,korai,te még egy éretlen kislány vagy,nem való neked se a komoly párkapcsolat sem a szex,jöhetnek itt azzal,hogy "ha szeretitek egymást" de ha magadba nézel rájössz,ha elég érett lennél tudnál,hogy még gyerek vagy hozzá,meg ah itt kérdezgeted nem vagy felkészült,nem beszélve arról,hogyha félsz akkor még inkább korai,ne csináld nem késel le semmiről ha 3-4 évet vársz.
2011. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korai, nagyon az.
2011. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszy. :3 És örülök, hogy nem leordítottátok a fejemet ^.^"
2011. nov. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!