Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, Fiúk meséljetek nekem...

Lányok, Fiúk meséljetek nekem az első szexuális élményetekről. Milyen volt?

Figyelt kérdés
:)
2013. márc. 8. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
14 éves voltam és persze felnőttként akartam viselkedni.mármint szerettem idősebbekkel lógni.akkor még sok házi buli volt és klubokba is jártunk bulizni.idősebb sráccal dumáltam amikor odajött kérdezősködni egy nálam 4 évvel idősebb csaj .persze csak beszélgettünk minden marhaságról.aztán megkérdezte voltam e már nővel ?! a srác aki mellettem ült lökdösött hogy "na na".de elsőre nem értettem.majd a csaj megfogta a kezem és elvitt annak az épületnek egy másik szárnyába .mert ez egy művelődési ház volt és egy kis helyiségbe buliztunk.szóval elvit a színpad mögötti öltözőbe.becsukta az ajtót magamögött .persze izgulni sem izgultam.nem csak azért mert előtte ittam egy sört.ha nem nem tudtam mi fog történni mert felkészületlenül ért.leült a csaj egy asztalra persze maga mellé ültetett egy székre .és megint kérdezgetni kezdett.most már azt is kérdezete hogy láttam e már mellet.persze egyértelmű a válasz . erre levette a felsőjét .meglepődtem .persze ő irányított.kihasználta hogy meglepődtem,és picit zavarban vagyok.persze utána mindjárt lehúzta a nadrágom és elkezte izgatni a farkam kézzel.persze gyorsan elmentem.majd megtörölte és újra izgatta.persze ekkor már nehezebben álltam készen és szájba vette. persze gyorsan felállt.majd letolta a bugyiját és magába húzott.kicsit esetlen voltam elsőre mer néha kicsúszott annyira igyekeztem.de előttem ült az asztalon és a fenekemet húzta maga felé persze már nem emlékszem de akkoriban sem volt kicsi a cerkám.mondjuk ez sem tartott sokáig valahogy látta az arcomon hogy megint jövök és kézzel segített és a punciára élveztem.persze elővett egy zsepit megtörölte magát és engem.felhúztam a gyatyám és kimentem.persze a többi srác a klubba kérdezte a csaj .mire oda értem ,akivel dumáltam nevetett .és azt mondta "apám te is gyorsan fejlödsz" bár nem tudom hogy viccesnek találta vagy a pia miatt.persze pár nap kellet még felfogtam mi is volt igazán.
2013. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mázlista
2013. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!