Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, amikor első alkalommal...

Lányok, amikor első alkalommal szoptátok le a barátotokat megbeszéltétek előre vagy csak úgy alakult?

Figyelt kérdés

és a fiú 'segített' közben? (mondta, hogy hogy jó vagy hogy ne?) ilyesmi..?

köszi



2013. márc. 6. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Már előtte többször feljött a téma, mikor incselkedtünk egymással. Megígértem neki, hogy majd-majd.. De közben féltem is kicsit tőle, nehogy elrontsam, úgyhogy halogattam egy ideig. Végülis mikor elegendő önbizalmat gyűjtöttem hozzá, engedtem a kérésének

De ő különösebben nem mondott semmit sem közben. Néha felsóhajtott, és rövid időn belül elélvezett :D

2013. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Petting közben egyszer csak elindult lefelé, ő kezdte az orális kielégítésem, majd egy kis móka után én is rávetettem magam. Nem volt róla szó, csak úgy jött, de egyikünknek se volt ellenére ;)

Segíteni pedig nem segített, nincs rá szükség. Ha bizonytalan vagy, akkor mondhatod neki, hogy mondja, neki hogy jobb, vagy mit csinálj, de szerintem menni fog az magától is. Egy kis praktika: csinálj vákuumot a szádban közben..elsöprő siker :)

18L

2013. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!