Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szőrösen vagy borotválva...

Szőrösen vagy borotválva legyen az első alkalom?

Figyelt kérdés
A barátommal már régóta tervezgetjük, hogy lefekszünk egymással. Már párszor bele is kezdtünk, csak leálltam, mert féltem, hogy mivel szőrös vagyok (ott lennt) ezért nem akarna. Ezért érdekelne mindenki véleménye, hogy szerintetek borotválva legyek vagy ne.
2008. jún. 7. 20:12
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
64%
13 évesen mit szedsz le????:D:D:D:D anyám hihetelen lassan kiugranak a gyerekek az anyuci hasából és egyből farokba teszik őket vagy punciba.... hány évesen kezdenek már sexelni jéééééééééézus
2008. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Megint csak gratulálni tudok ehez az okos hozzászóláshoz is. Tudod, ha továbbolvasnál, akkor észrevennéd, hogy voltak olyanok akiknek gratuláltatok ti, felnpőttek ahoz, hogy ilyen érett mikor 12 évesen vesztette el a szüzességét. Amúgy ha érdekel bárkit is, már nem fontos válaszolni, mert igen, borotválva, éás igen, lefeküdtem vele. És még mindig együtt vagyunk.
2008. dec. 29. 18:06
 23/23 anonim válasza:
100%

gratulálok:)

én 14 évesen feküdtem le vele....és borotválva..tetszett neki:D

am rem. használtatok gumit:D

2009. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!