Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szőrösen vagy borotválva...

Szőrösen vagy borotválva legyen az első alkalom?

Figyelt kérdés
A barátommal már régóta tervezgetjük, hogy lefekszünk egymással. Már párszor bele is kezdtünk, csak leálltam, mert féltem, hogy mivel szőrös vagyok (ott lennt) ezért nem akarna. Ezért érdekelne mindenki véleménye, hogy szerintetek borotválva legyek vagy ne.
2008. jún. 7. 20:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Vagyok annyira idős,hogy tudjam, hogy a kor nem mindig számít. (Am. 13 ... de nem kérek olyanokat, hogy nem vagyok érett hozzá.)
2008. jún. 7. 20:59
 12/23 A kérdező kommentje:
Elég idős vagyok ahhoz, hogy tudjam, hogy a kor néha nem döntő szempont. Amúgy meg 13. (De tényleg nem kérek felnőtt tanácsokat, hogy még nem vagyok érett a szexhez.
2008. jún. 7. 21:04
 13/23 anonim válasza:
100%
Hát én a borotváltat szeretem inkább, de ha tényleg szeretem a csajomat akkor el tudom fogadni szőrösen is. De például volt egy barátnőm aki mindig borotválta és már fura pattanások jöttek ki rajta. Az már tényleg kiábrándító volt.
2008. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
Nos a barátom csupaszon szereti, a dzsungel nem túl szép látvány egy pasinak. Meg gondolom nyalakodni is szeretne odalent, mert nem úgy megy az hogy durrbele és kész :D de ha szőrt kell szedegetni a szájából, ettől is elmenne a kedve.
2008. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig feszengtél amiatt, hogy szőrös, akkor inkább borotváld le, hogy ez ne okozzon lelki problémát mert zavarni fog végig.
2008. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%

utolso hozzászólóval értek teljesen egyet: ahogy te érzed jol magad.

Tapasztalatom az hogy a barátnőim erre a kérdésre sokkal jobban ráparáztak mint én. Szerencsére eddig mind teljesen borotválta amit szeretek, csak marhaidegesítő amikor ember akcio közepén van elindul le és 1 mikrométeres szőrmiatt gyorsan ki kell rohanni pedig engem rohadtul nem érdekel akkor már :)

2008. jún. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért nemmertem egy darabig. aztán vettem egy levegőt és leszedtem. És sokkal jobb. kényelmesebb, tisztább, és szerintem ha majd orálozni fogtok akkor inkább beleegyezik. Csak szerintem hetente egyszer elég leszedni. sokakat szokott viszketni mikor nő. de engem nem. Csak nehogy megvágd magad, mert az piszkosul tud fájni, tapasztalat :S
2008. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit vágd ki az aljnövénzetet. Nem feltétlen kell teljesen, de ha még 'természetes',akkor nyirbáld meg kicsit.
2008. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%
13 évesen még nincs is szőröd
2008. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Na gratulálok az utolsó válaszhoz...

mit tudok rá mondani? Ez már a 21. század, és amúgy már 10 éves korom óta van ott is szőröm.

2008. dec. 23. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!