Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szőrösen vagy borotválva...

Szőrösen vagy borotválva legyen az első alkalom?

Figyelt kérdés
A barátommal már régóta tervezgetjük, hogy lefekszünk egymással. Már párszor bele is kezdtünk, csak leálltam, mert féltem, hogy mivel szőrös vagyok (ott lennt) ezért nem akarna. Ezért érdekelne mindenki véleménye, hogy szerintetek borotválva legyek vagy ne.
2008. jún. 7. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy nőnél alap, hogy leborotválja!
2008. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Hát mindenkinek más az izlése, de nekem jobban tetszik a borotvált...plussz még higiénikusabb is. Csak meg ne vágd magad, mert az fájni fog...
2008. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

szia!

mi itt hiába írunk neked ezer válaszlehetőséget talán jobban jársz,ha megkérdezed a barátodat,hogy ő mit szeretne. attól nem kell félned,h ciki megkérdezni,és így legalább biztos olyan lesz amilyet szeretne, de ha rám hallgatsz,szedd rendbe,de ne csupaszra.

2008. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Csík középen? Nem túl szőrös, nem túl csupasz :DD
2008. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra is a csupaszra szavazok:)
2008. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb valahogy a kettő között: nem túl nagy, nem túl kevés. Az "eredeti" első ránézésre akár ijesztő is lehet, viszont egy ízlésesen, nem túl kicsire borotvált és vágott "fazon" jól mutat.
2008. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a barátodat hogy hogyan szereti.Én is megkérdeztem a barátomat a borotvás akcióm előtt.Mint kiderül a pasim utálja a csupaszt és az is zavarja ha csak a bikinivonalnál akarom leszedni :) Ez van érte megteszem hogy nem nyulok borotvához
2008. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Az én pasim a csupaszt szereti:)
2008. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

a legfontosabb elsőnek az,hogy te mit szeretnél,ha szeret, akkor dzsungellel is elfogad, vagy csupaszon is,

szóval ahogy TE IS jól éreznéd magad.

2008. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy amúgy??:)
2008. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!