Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 év feletti szüzek, csak...

A 20 év feletti szüzek, csak a másik nemnél sikertelenek vagy az élet többi területén is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 12:10
1 2 3 4
 21/32 LeftBehind ***** válasza:

Sosem értettem ezt a nemek közti különbséget. Ahogy elnézem a csajok bármeddig húzzák pár nélkül én meg majd bele pusztulok,hogy nincs senki mellettem.


A kérdéshez:

Ha azt mondanám,hogy az életem egy kalap sz@r,akkor megsértenék egy kalap sz@rt.

2013. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
A férfiak nehezebben tudják kezelni a szexuális energiáikat, ami frusztrációt okozhat, a nőknél ez valahogy ösztönösebben megy.
2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Egyes személyeknél van összefüggés, míg másoknál nincs. Én az utóbbiba tartozom, de ha nagyon pesszimista alkat lennék, érezhetném úgy is, hogy az előbbibe. 24 évesen lett barátnőm. Vannak sikereim, de vannak kudarcaim is az életben, ennyi. Alapvetően boldog vagyok.

30F

2013. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Hamarosan betöltöm a 25öt, és soha nem volt nővel viszonyom. Azáltal, hogy gyanúm szerint egyetlen nő se kedvelt vagy szeretett meg úgy, mint ,,férfit", értéktelennek érzem magamat, és ez hatással van az életem többi területére is.
2013. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
26 evesen sose volt nekem se baratnom sot tul sok haverom se , tipikus luzer. Aztan a sok idot tanulasba fektettem, 3 diploma, 2 idegennyelv. Az elmult 2 evben 3 orszagban dolgoztam most itthon vagyok felso beosztasban. Regebben mint mindenkit engem is nagyon aggasztott a szerencsetlen helyzetem de aztan az elet karpotolt a karrierben. Visszagondolva nem banom, hogy igy alakult, mondjuk ebbe az is beletartozik nagyon nem is tudom mit vesztettem...
2013. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

24. Váálaszoló...


Ez az a fajta pesszimizmus, amiről beszélek. Én 23 évesen már eléggé ki voltam bukva a kudarcok miatt, és a társadalom is eléggé erőszakos volt már velem akkor emiatt, de annyi dac mindig volt bennem, hogy ne érezzem magam értéktelennek. Azt mondtam: lehet hogy nem tudtam még becsajozni, és lehet, hogy ezen a téren mafla vagyok, de egyéb téren én hagyok magam mögött másokat!

2013. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25. Válaszoló...


Nem tudom, mi az oka, hogy nem szerváltál még be senkit, de én azt tapasztaltam, hogy az igazán jó csajokat előbb érdekli az állásod, és a fizetésed, mint bármi más. Én pl. 8 általánossal sosem tudtam igazi bombázó csajokat felszedni, hiába nincs gond a külsőmmel. Lett volna rá sanszom, de feltünően gyakran találkoztam azzal a keresztkérdéssel, hogy "Van kocsid, van munkahelyed?" Nem, nincs, mondtam, és a csajnak máris akadt valami más dolga. :D Képet meg nem is kértek, tehát a külsőm másodlagos volt.

2013. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen 2 diplomával, átlagos nettó 110 ezres keresettel is szűz vagyok. Mindig elutasítottak, a külsőm pedig nem ronda, tök átlagos. Igen, nem vagyok beszédes, inkább csendes típus. Igazi barátaim nincsenek, haverok is csak 1-2. A munkahelyemen sem nagyon csípnek. Remélem szebb jövő vár rám, még fiatal vagyok, igyekszem integrálódni a megváltozott helyzetekhez.
2013. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Itt sírtok ahelyett, hogy kis József Attilát olvasnátok:

[link]


volt irodalomtanár 79/F

2013. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
21 eves szuz lany vagyok, es az eletem semelyik teruleten nem vagyok sikertelen. Nyilvan van ami jobban, van ami rosszabbul megy, de sikertelensegnek nem konyvelek el semmit. Igaz baratom szam szerint 3, rajuk mindenben szamithatok, barmit elmondhatok. Tavolabbi baratbol rengeteg, veluk remekul kitudok kapcsolodni. Az egyetemen eddig mindig bent voltam az evfolyam 3 legjobbjaban. (elso is voltam mar) Nagyon szegeny csaladbol emelkedtem fel annyira, hogy tobbszor jartam/eltem kulfoldon, szereztem jogositvanyt, nyelvvizsgat, onerobol. Vallasi okokbol vagyok szuz, de egy ev mulva eskuvo... :)
2013. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!