Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 év feletti szüzek, csak...

A 20 év feletti szüzek, csak a másik nemnél sikertelenek vagy az élet többi területén is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 12:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
#9: Lényegében igen, annyi különbséggel, hogy hivatalban robotolok napi 6 órát ennyiért.
2013. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Vagyis nem "különbséggel", csak nem úgy kell rám gondolni, mint utcaseprőre...
2013. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Báratom van egy pár, velük eljárok szórakozni időnként.

Karrier még nem alakul, talán idén sikerül kifogni egy normális állást.

Ha lesz pénzem akkor a hobbira is tudok költeni.

2013. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Igen, az élet más területein sincsen sikerem.

23F

2013. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nagyon szorosan összefügg a dolog. Akinek nincs rendben az élete, az általában nagyon rossz oldalról közelíti meg az ismerkedést: hogy legyen kinek elmondani a bajaikat. Ez pedig riasztó és taszító. Ha még mindez önsajnáltatással is párosul, akkor az illetővel szinte senki nem akar együtt lenni. Mert nem pszichológus akar lenni az ember, hanem társ.


Míg akinek úgy általában rendben van az élete, annál mindezek a hátráltató tényezők eltűnnek. Plusz lesz önbizalma, pozitív kisugárzása. Így vonzóbbá válik.

2013. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%

"vagy az élet többi területén is?"


Nincs összefüggésben a kettő.

2013. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
21 vagyok, viszonylag jól keresek, a munkahelyemen megbecsülnek saját lakásom, autóm is van. Van barátnőm, nem vagyok szűz, de ha ő nem lenne, egyedül lennék (és akár szűz is, mert rajta kívül úgy érzem, nincsenek barátaim, csak érdek kapcsolataim.A "baráti kapcsolataim" is évekkel ezelőtt szinte mind akkor szakadtak meg, amikor nem mentem velük cigizni, inni, bulizni. (Mondjuk nem is vagyok egy bulizós típus) Hiába, hogy már ennyi idősen elértem ezeket, egyáltalán nem érzem magam sikeresnek a baráti kapcsolatok hiánya miatt, bár igazán nem is zavar.
2013. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21 vagyok, szűz. kussolósabb típus vagyok akármennyire is szeretnék ezen a téren megváltozni. egyetemen tanulok, vannak barátaim és hobbim...
2013. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
én 23/L vagyok és nem érzem úgy, hogy sikertelen lennék, jól elvagyok, mindig is jól tanultam, most is az évfolyam legjobbjai között vagyok, nincs sok barátom, de velük remekül töltjük az időt, gyakran partizunk, szervezünk mindenféle programot... mondjuk én a "másik nem" területen sem érzem magam sikertelennek, csak sosem találkoztam senkivel, aki komolyabb benyomást tett volna rám.
2013. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
11%

Kedves utolsó, túl válogatós vagy esetleg?!

Vagy a csak szimplán felírható rád a Heisenberg-féle határozatlansági reláció??? (hely és impulzus helyett szépséget és okosságot beírva az egyenletbe)


[link]

2013. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!