Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 év feletti szüzek, csak...

A 20 év feletti szüzek, csak a másik nemnél sikertelenek vagy az élet többi területén is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 12:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint a két lábon járó szerencsétlenség vagyok, az értelmező kéziszótárban a "balek" címszó alatt vagyok megtalálható. Nem tudom, bármikor, bármiben volt-e már egyáltalán szerencsém, de ha jól rémlik, soha.
2013. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Karrier, barátok, hobbi és a többi?
2013. febr. 27. 12:13
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Az életem kb egy zsák denevértrágyát nem ér.
2013. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Bizony van összefüggés a kettő között, mivel a csajok a karrieristákat szeretik, így ha valaki nem az, mehet a levesbe, na így találkozik a két dolog az életben...
2013. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Karrierem nincs, jelenleg 28.000 Ft-ért dolgozom felsőfokú végzettséggel. A barátaimat egy ujjamon meg tudnám számolni és még így is sokat mondtam. Az emberek általában csak kihasználnak (igen, mert vagyok olyan naiv, hogy mindig hagyom magam). Hobbim nincs, meg ilyen anyagi helyzettel a hátam mögött felesleges. A többiről ne is beszéljünk. Mindig beteg vagyok, a nők értelemszerűen számításba sem vesznek, sosem tudom a bajaim megbeszélni senkivel, mindig csak nyelek, tűrök, míg egyszer fel nem kötöm magam. Hamarosan, ha így haladunk. (1. vagyok)
2013. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem dugtam volna, most szűz lennék, de ugyanilyen zseniális:)
2013. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Ez attól függ... akik egyfolytában itt rinyálnak, azoknak valószínűleg rámegy mindenre ez, talán még lekibetegek is...

Úgyhogy nem sok értelme van ennek a szenvedésnek. Nem értem, hogy miért nem lehet akkor terelni a gondolatokat, pl sokkal jobb lenne, ha kimennének a sportpályára, és addig futnának, amíg bírnának! Utána nem nagyon kellene csajokon meg GYK-n rinyáláson gondolkodniuk! :)

2013. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
#7: Szerintem miért gyalogolok napi 15 kilométert? Passzióból?
2013. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Ötös!


Akkor te közmunkás vagy?

2013. febr. 27. 12:31
 10/32 anonim ***** válasza:
26F vallási okokból szűz, két felsőfokú nyelvtudás, másfél év tapasztalat után kb a magyar átlagnak megfelelő fizetés, sport, csinos barátnő.
2013. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!