Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, ha valakit 14 évesen megujjaznak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akiről eddig azt hittem, hogy tök normális. Eddig mindig kitűnő volt, normális ruhákba jár, stb... Eddig még nem volt barátja (csak facebookos), de mondta, hogy már szeretne egyet.

Egy táborban viszont egy fiú elkezdte ölelgetni, aztán később smároltak és kiderült, hogy meg ujjazta a fiú, aki viszont 11.-es(a lány 8.-os).

Szerintetek ez normális? Vagy csak én vagyok elfogult? :O



2013. febr. 25. 15:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%
És mit teszel az ellen, hogy ribanc legyen? Majd eltiltod a fiúktól?
2013. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
61%
nem normális, nem vagy elfogult
2013. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyáltalán nincs redben, a 14 évesek csak azt hiszik, hogy felnőttek már a feladathoz, de messze nem. Azt sem tudják gyakorlatilag mit csinálnak. Csak olyan jó felnőttnek tűnni ezzel a viselkedéssel.
2013. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnöm. 14 éves eddig olyan 5-6 pasija volt. kiszívták a mellét,nyakát,megujjazták, ö kiverte a pasijának. én azt csináltam hogy a szemébe néztem, megdicsértem és mondtam neki hogy büszke lehet magára. azóta elkerülõm mert rám is azt mondták hogy r.banc mert vele barátkozok és biztos énis ilyen vagyok...
2013. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
56%
Egyetlen barátnőm már 13 évesen olyanokat csinált, és annyi emberrel smárolt, amennyi még egy felnőttnek is sok lenne... 14 évesen velem vesztette el a szüzességét, nem vagyok erre büszke, de már mit tehetnék?
2013. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ma 15:21 és meddig?XD ugyan már... hamar vége lesz annak a kapcsolatnak.
2013. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Mibe fogadjunk, hogy rib@ncok azok, akik jönnek ezzel az 'irigykedős' dumával?:D
2013. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem, a mai világot elnézve, teljesen normális.

Figyelj, ez még mindig jobb, mint azok akiket én ismerek. Van 15 éves anyuka ismerősöm. :)


A mai fiatalság "korán-érő".


Mellesleg, a szexuális élete nem a te dolgod, amíg nem te ujjazgatod, semmi közöd hozzá.

2013. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
normális nem normális, megtörtént, ez van. nem most lett volna az ideje, de ennyi.
2013. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%
"Nem volt barátja, csak facebookos". Hát ezen szakadok:DD Ha rajtam állna, megszüntetném az összes közösségi oldalt, és a helyüket bevetném sóval:DD Lépjetek már ki a való világba, és építsetek normális emberi kapcsolatokat, az isten áldja meg!
2013. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!