Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy minden...

Mit csináljak hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés
18 vagyok és még szűz és lesz egy buli hétvégén amin általában mindenkinek van valakije és úgy néz ki nekem is össze jött valakivel és most lesz az első alakalom de félek hogy esetleg nem áll fel vagy hamar el megyek azért mert idegeskedem a dolgon esetleg valaki segítene ebben ? mit csinálhatnék ezzel mit tehetnék h ne strsszeljek ezen ?

2012. aug. 3. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A kocka elvan vetve.
2012. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez marha nagy segítség volt
2012. aug. 4. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Ha jó a csaj, akkor elmegyek én helyetted és nem neked kell rajta idegeskedned.
2012. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az első alkalommal általában hamar el szokott menni, nem tudsz ellene mit tenni, ne aggódj. Ha olyan a csaj, akkor megérti, ha nem akkor az sem biztos, h le kéne vele feküdnöd.
2012. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha még ketten lennénk nem lenne gond de ez egy buli lesz és olyan buli ha hiszitek ha nem ahol mindenki dugni fog :D csak nem tudtam hogy írjam le :D ezért parázok nehogy be égjek :D
2012. aug. 4. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
bár én is tudnék ilyen bulikat
2012. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen bulin, aztán az lett a vége, hogy rajtam és még 4 emberen kívül tényleg mindenki dugott, a mi partnereink meg diszkréten megkértek, hogy "tegyünk úgy, mintha dugtunk volna." Utálom a lányokat! Éljenek a kedves prostik!
2012. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én tuti hogy dugni fogok mivel ismerem a lányokat és nem hiszem hogy egyedül hagynának :D csak parázok az első alkalomtól ráadásul úgy hogy jó sokan leszünk :D
2012. aug. 5. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!