Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan, aki bár 20 felett...

Van olyan, aki bár 20 felett talált először párt és vesztette el a szüzességét, de mégis minden rendben ment ezután?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nem furcsállták,hogy miért alakult így, vagy idegenkedtek tőle emiatt?

2013. febr. 17. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem hogy kinek miköze hozzá hogy furcsálták.
2013. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen én.

Nem furcsállta a lány egyáltalán.Mert neki addig csak 1 pasija volt,és miután megismert tudta,hogy nekem nem a csajozáson volt a hangsúly.

2013. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne menne minden rendben azután? Másrészt nem hiszem, hogy olyan furcsállnivaló lenne... sokaknál nem a párválasztáson van a hangsúly tizenévesen tanulmányok és egyebek miatt, másoknak szimplán nincs szerencséjük, nem olyan ritka szerintem ez már manapság.
2013. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Három haveromat is ismerem, akinek húszon felül lett először barátnője.

(Hogy a szüzességgel hogy állnak, azt nemigen tudom, nem tartottam a gyertyát.)

Az egyikük itt lakik közel hozzám. Még kisgyerek korában elhízott, betegség miatt. De nem úgy, hogy kicsit dagi volt, vicces sörhas, vagy ilyesmi. Nem. Ez a gyerek 140 kiló volt és 170 centi. Gondolhatod mennyi önbizalma volt az élethez.

Keserves MUNKÁVAL lefogyott, két és fél év alatt, napi több órát sportolt és annyi evett naponta, amennyi nekem egy fél reggelinek épp kevés lenne. Bulizni ebben a két és fél évben abszolút nem járt, alkoholt egy kortyot sem ivott.

Most 80 kilósan röhögva néz a tükörbe és mmajdnem 21 évesen jött össze az első barátnőjével.

Még régről ismerek egy élsportoló srácot. Iskola+napi 6-8 óra edzés, gondolhatod mennyi ideje volt társaságra. Most, kicsit több, mint 21 éves. Szilveszterkor véletlenül találkoztunk és ki volt virulva. Egy lánnyal volt, akit novemberben ismert meg-saját bevallása szerint élete első nője.

A harmadik srác szülei szimplán idióták voltak, ő most csoporttársam az egyetemen. Olyan emberekre gondolj a családja alatt, akik ELMEBETEG módon vallásosak. A gyereket a saját szalagavatójára (!) csak az osztályfőnök írásbeli kérésére engedték el! (Ő mesélte nekem.)

Most, hogy felkerült Pestre az egyetem miatt és kolis lett, itt került be társaságba, kicsit több, mint húsz évesen lett barátnője.

2013. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éves korod alatt mit csináltál, hogy nem jött össze semmi? Próbálkoztál? Mert ilyenkorra a legtöbben túl vannak néhány partneren és aktuson. De sosem késő.
2013. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 22 voltam mikor elvesztettem,azóta minden rendben van,imádom a szexet nincs is jobb dolog a világon,már több mint fél éve együtt vagyunk, és hálás vagyok a sorsnak hogy összehozott vele!
2013. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!