Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nők szemében mennyire...

A nők szemében mennyire számítok szégyenfoltnak azzal, hogy 23 éves létemre sose szexeltem, és nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 20:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne görcsölj azon hogy szűz vagy. ha normális lánnyal akadsz össze, még örülni is fog annak hogy ő lehet az első.


én is így voltam ezzel mikor a férjemmel ismerkedtünk , járni kezdtünk. nem töltötte még be a 21et mikor összejöttem vele. Elmondta hogy nem akarta valami koszos ribivel elveszíteni a szüzességét, egyszerűen csak azt várta hogy megismer egy olyan lányt akibe szerelmes lesz és azzal akarja elveszíteni. ilyen egyszerű volt a dolog, és én még örültem is neki, hogy nem dugta meg a fél világot.


a szexben is nagyon összepasszolunk. egyébként a harmadik randin megtörtént a dolog, és izgult nagyon, de nem görcsölt rá. másnap, a harmadik menetre már teljesen jól belejött:)


az elején aggódott kicsit, hogy tapasztalatlan hozzám képest, de mikor 3 hét után életem legelső orgazmusát élhettem át általa, ez az érzés elszállt belőle:)


azóta már házasok vagyunk és nagyon boldogok.


azért írtam le ezt, hogy lásd, te is meg fogod találni azt akit szerethetsz és elveszítheted vele:)


26/N

2013. febr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
A 9. és a 10. Válaszadóval értek egyet.
2013. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 gungasam ***** válasza:
Feladat vagy...ha még érdekelnek a nők.
2013. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

én mennyire vagyok ciki?35 éves vagyok, kicsikoromban meg-

csókoltam a szomszéd lány nemiszervét, de nőm azonkívűl

nem nagyon volt.200 kilót már megemeltem azon a héten

a west balkánban 3 csaj meghalt.szerintem 10 000 egykezes

fekvővel már neked is lesz esélyed,és meghal valami

macsó... nekem amúgy lehet tetszenél.

2013. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
ha lány volnál...:)
2013. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Titii68 válasza:
Nem vagy gáz, csak ha görcsölsz ezen. Az élet nem néz hátra, ezért neked is inkább előre kellene. Ha simán átlagos vagy is mindenben, vagy még az sem, akkor is van valahol valaki akinek felkelted az érdeklődését. Te is érdeklődj. Ennyi. Menni fog, csak legyenek elképzeléseid, hogy hol, kikkel, és miért ismerkednél meg. Ennyi. Ha a nő azt érzi figyelnek rá, és érdeklődnek iránta, nyitott és őszinte vagy, akkor semmi sem ment meg egy kapcsolattól előbb utóbb. Nálad utóbb. Na és? Még szerencsés is lehet ez a helyzet. Mint a szexben. Aki elkapkodja az elejét, esélye sincsen, hogy jó legyen a vége. :) Hajrá, és ne görcsölj semmin. Én neked szurkolok.
2013. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, az olyan fiúkat akiknek már megvolt fél Budapest inkább jó messzire elkerülöm.
2013. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 LeftBehind ***** válasza:
27. Azért van egy kis átmenet a "23 éves szűz" és a "megvolt neki fél Budapest" között.
2013. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

27. vagyok szűz fiúval járok, mindketten jóval idősebbek vagyunk mit a kérdező. Nálunk is megtalálta a zsák a foltját...


Miért volna szégyenfolt? Akkor azt minek neveznéd aki hasonló korú mint Te és többször volt már a nemi beteg gondozóban kezeléseken mint a suliban? Esetleg már AIDS-es is.

2013. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 LeftBehind ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy szégyenfolt lenne,csak nem kell ennyire fekete-fehéren látni a dolgokat.
2013. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!