Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok és még...

17 éves fiú vagyok és még szűz. Soha életembe nem volt még barátnőm, még nem is csókolóztam. Elég visszahúzódó típus vagyok, nem járok bulizni stb. Szerintetek érdemes várni az igazira, vagy veszítsem el egy prostival? (már nagyon kanos vagyok)

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 22:49
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
94%
Én azt mondom menj el egy prostihoz. Ne egy útszélihez hanem rosszlányok.hu-n keress egy szép fiatal dögöset. Ott egy órát fizetsz nem egy menetet. Egy óra alatt sok mindenre megtanít, azt azért mondd a telefonba hogy még szűz vagy, vállalja-e. Miután megvagy vele, olyan önbizalmad lesz, hogy jobban fog menni a csajozás is.
2013. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

[link]

Aztán majd hónapok múlva jön a következő kérdés tőled, hogy nem tudod megtalálni a szerelmet, eddig mindig csak prostival voltál, és mennyire bánt, hogy egy hivatásosnak adtad a szüzességed.

2013. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Figy, én 24 éves srác vagyok, és 1 hónapja vesztettem el. És bizony nem bántam, hogy eddig vártam, mert igaz szerelemből történt, és mindkettőnknek jó volt. Azóta kb. mindennap van szex, szóval nem érzem, hogy sokat mulasztottam volna, vagy ha igen, most hozom be szorgalmasan... de ahogy érzed, csak azért a prostinál vigyázz, nehogy összeszedj valamit.
2013. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Rosszlanyok.hu-n találtam meg a kiszemeltet akivel gondoltam hogy elvesztem :)

Köszönöm a segítséged :)

2013. jan. 7. 22:56
 5/27 anonim válasza:
89%
Azért ilyen rinyálást férfitől még nem hallottam. Annál mint hogy te leszel a 40éves szűz, bármi jobb. Ha esetleg ez lenne a végkifejlet hogy tényleg sírnál miatta, akkor nem tudom mit csinálj, de ne kezdj el lövöldözni az iskolában mert lúzer vagy.
2013. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Vigyázni fogok hogy ne szedjek össze semmit és tényleg nem egy útszélivel akarom elveszíteni.
2013. jan. 7. 22:57
 7/27 anonim válasza:
Ez a beszéd. Meghekkeled a hölgyet és másnap indulhat a csajozás. Biztosra veszem hogy kényebben beszélsz majd a lányokkal.
2013. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

Szia!

Én is a prostira szavazok. Van egy nagyon jó barátom, aki 22 éves és még mindig szűz, rossz látni mit összekínlódik, már nagyon zavarja és bántja ez a dolog, azt mondta, 17 éves korában nem hitte volna, hogy 5 év múlva még ugyanitt fog tartani...és kilátása sincs hogy ez az áldatlan állapot változni fog.

Talán az önbizalmadat is erősíti majd ez a kaland és könnyebben megy utána az ismerkedés. Arra viszont vigyázz, hogy ez után az alkalom után ne ugyanúgy húsként nézz a lányokra és a nőkre általában.

2013. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:

5/8-as, nem, nem hallottál még igazi rinyálást...:(

Egyik haverom csinál már olyan rohadt nagy cirkuszt a szüzessége körül évek óta, hogy attól félek, egyszer agyon fogom ütni...

Lett volna lehetősége, nem is egyszer, de ő vár az igaz szerelemre, de közben egyfolytában nyekereg, hogy milyen szerencsétlen is amiért még mindig szűz és irigyli a többi férfit akiknek sikerül, de neki nem, féltékeny az össze nőre...szóval elég kiborító alak. :)

A kérdező csupán dilemmázott és ebben kért tőlünk segítséget. Nincs ebben semmi.

2013. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Egy vagy a sok sablon visszahúzódó sose basztam srác közül, ne aggódj, pöcegödröt lehetne rekeszteni ezzel a fajtával. Én is ez vagyok amúgy, van pofám 27 évesen is szüzikének lenni. Én azt mondom ne várj, ne várd a sült galambot, mert ha képtelen vagy a jellemed miatt tenni érte, akárcsak én, ha nem tudod elhinni,hogy téges is szerthet valaki, akkor egyértelmű ,hogy nem is lesz soha az életben nőd. Ezen a hozzáálláson pedig az égvilágon senki, semmi nem tud változtatni!!!! Csak te. Ehhez pedig lépned kell. MÉGPEDIG! a könnyebbik utat kell választanod ez esetben! Ez a PROSTI! GO PROSTI!

Majd ott megízlelheted ,hogy mi az élet, és utána talán jobban beindulsz. Kb. ennyi az életesélyed arra hogy boldog legyél ilyen jellemmel, máskülönben lehúzhatod a rolót. Mások már évek óta reszelik a lukakat, neked láthatod hogy nem megy. Ha pár év alatt nem ment, akkor ahogy telik az idő, még úgyse fog! Hidd el, minél tovább vársz ,annál cinkesebbnek érzed, de a vágy meg felzabáll belül. Menj, és kúpáld ki a farkad. Én erre szavazok.

2013. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!