Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok és még...

17 éves fiú vagyok és még szűz. Soha életembe nem volt még barátnőm, még nem is csókolóztam. Elég visszahúzódó típus vagyok, nem járok bulizni stb. Szerintetek érdemes várni az igazira, vagy veszítsem el egy prostival? (már nagyon kanos vagyok)

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 22:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és lépni fogok az ügy érdekében
2013. jan. 7. 23:35
 12/27 anonim válasza:
Atyaég. Az előző válaszadót úgy látom teljesen megkeserítette a saját sikertelensége, azt azért ne feledd kedves Kérdező, hogy te kerek tízessel vagy nála fiatalabb! :) Szóval - vele ellentétben - te SEMMIRŐL nem vagy még lekésve!!! Úgyhogy csak okosan! :)
2013. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem volt sikertelenségem, egyszerüen csakk soha egyszer nem mentem oda, még ahhoz sem akivel lehetett volna. Elutasításról szó se volt sosem. Egyszerüen nem ment, az idő meg eltelt. Mindig ezt mondogatta amúgy a környezetem, ezzel "altattak" hogy nyugi ,még nem vagy elkésve, ráérsz még,várj, és igen, várás az megvolt, de mondom ,ezzel a jellemmel nem fog változni ilyen téren! a helyzet! azok könnyen beszélnek ,akik haverkodósak, dumásak, könynen teremtenek kapcsolatokat, akik elébük akad,azt bevállalják, nálunk nem ez a helyzet... Szard le!

Ugyan ott fogsz kikötni mint én. Még 27 évesen full egészségesen is fiatal vagyok, még nekem se késő, de azért fene tudja, mikor döglesz meg egy balesetben satöbbi, jó minél előbb ha nemi életedet kiéled. Kb ha most belevágok a prostizásba, három év alatt be tudok pótolni velük mindent, és én is boldog leszek, mint az átlag.

Érzelmeket szard le, ha aranyos prostilányt fogsz ki, akkor jó lesz, összehaverkodsz vele, egy laza szexkapcsoaltod is lehet még simán.

2013. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Hát már hogyne lennél sikertelen. Még csak meg sem próbáltad...Mit hittél, mi lesz? Majd eléd fekszenek pucéran a lányok? Vagy ők fognak neked udvarolni? Vissza kellene hozni a katonaságot esküszöm, azóta van ennyi puhány, tesze-tosza mamakedvence majom, akik még azt is elvárják, hogy a nőt eléjük hajtsák, mint az ökröt...
2013. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

NEm igaz, elmodanám,hogy nagyobb önfegyelemmel eddzek már régóta mint amit a katonák összebrekegtek annő, külsőmet iletően soha életben nem mondanád meg rólam,hogy határozatlan sose szexelt szűz gané volnék, hidd el nem ezen múlik. Ezek csak ilyen fellengzős keménykedős szavak, hogy húú pfuu katonaság, nem ,ez bizony alapjaiban van elbaszva, a 20 század vége szülői nevelés csődjei, meg a társadalmi életre rossz módon szokott emberek "rákfenéje" Ezt a sor hozza, az ilyen jellemű emberektől független külső tényezők befolyásolják 90% ban.

Szülői túlféltés miatti önbizalomhiány, szar közeg gyerekkorban, későnérős jellem, ezek közül miről tehet baszod? Semmiről. Lehet akárki akármilyen alfa külsőre, meg akaratban, ha pszichésen ,szexuális téren zavarokkal küszködik. Nem kell a szezont a faszommal keverni.

2013. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
A lényeg az, hogy próbálkozni kell, mindig, ha elutasítanak, az se vegye el a kedved, férfi vagy, a pakliban benne van az is, egyszer úgyis összejön. Nincs ronda férfi, (csak kevés pia XD) na nem szóval kellően megnyerő stílussal, humorral és kedvességgel célt lehet érni, én nem egy példát láttam rá. Olyan csúf férfiakat látok korzózni szép, de legalábbis átlagos lányokkal (nem pénzes pasik!!) felmerül bennem is a kérdés, hogy "hogy a viharba tudta felszedni...:O" de ez is csak azt bizonyítja hogy a lehetetlen nem létezik.
2013. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Neked hogy engedte leírni a "baszod" meg a "faszom" szavakat?
2013. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Úgy ,hogy nekem mindent lehet! De úgy látom te is monopol helyzetben vagy. Ha ragozod, akkor átmegy a szűrőn simán. CSak ki kell próbálni. Ezek nem csúnya szavak, a fórum szellemisége is szereti látod!:)
2013. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Na szóval. Ahogy azt már ki is találtad szerintem, lány vagyok. És tele van a hócipőm azzal hogy nem élhetek és viselkedhetek nőként, nem várhatom el a figyelmességet és az udvarlást, mert a FÉRFI egyszerűen nem kezdeményez. Tőlem várja el még azt is. :P Nincs kedvem hozzá egyszerűen. El vagytok kényelmesedve. Azok a fiúk meg, akik néznek is ki valahogy és közelednek, végül mindig kiderül hogy javíthatatlan szoknyavadászok és rajtam kívül még kb. 14 másik lánnyal csinálják ugyanazt egyidőben.
2013. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Na mi van 27 éves szűz, elmenekültél kristálytiszta logikám elől? :D
2013. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!