Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok és még...

17 éves fiú vagyok és még szűz. Soha életembe nem volt még barátnőm, még nem is csókolóztam. Elég visszahúzódó típus vagyok, nem járok bulizni stb. Szerintetek érdemes várni az igazira, vagy veszítsem el egy prostival? (már nagyon kanos vagyok)

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 22:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,csak hajatnyírtam, de nem szartam be tőled kicsike nyugi van...Egyébként meg arról van szó,hogy a nők is ugyanezt csinálják, hogy megugratják az összes partyképes vadparét, aztán két kézzel dúrkálnak a jelentkező csicskák közül,hogy melyik nyerheti el a szívüket. Azok a fickók akik még másik akármennyit is hülyítenek, jól teszik. Ők ugyanezt csinálják, csak fordítva. Méricskélnek benneteket, melyikőtők milyen szinten gyökér, ki mit ér,mit nem érdemel, mennyire vagytok elvárosok, szájhúzósok, és majd döntenek.

Szerintem ezen nem kell meglepődni.

Igazából a nőknek ugyanúgy derogál az önbecsülésüket beáldozni mint a férfiaknak, akiknek van mit veszteni, nem tartoznak a legaljába. Nincs kedvük lelkileg tönkremenni ebben. De a nők abban a monopol helyzetben vannak,hogy megtehetik, hogy sunnyognak, és kivárnak, mert ez a világrend, a rosz vacak társadalom így alakította ki,hogy csak a farkasoknak kell tapicskolni utánuk, de ők meg ölbetett kézzel arathatják le a babérokat. Ebből nem mindneki kér, nem mindenki vevő a nők efféle játékszereinek.

2013. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Hogyne derrogálna (ezt így kell írni, khm) te jószagú úristen...mikor kicsi korunk óta arra nevelnek minket már otthon, hogy soha ne kezdeményezzünk, mert akkor könnyűvérűnek fogunk tűnni, és legfeljebb ágymelegítőnek leszünk jók egyetlen éjszakára...aztán később meg is tapasztaljuk ezt. A kezdeményezőkészséget ti ölitek ki belőlünk ezzel, hogy azt hiszitek onnantól nem vagyunk tisztességesek, igazi barátnőnek valók és szabad a pálya minden disznósághoz...

Amúgy meg tele van a rövid szösszeneted is helyesírási hibákkal, azt hittem az aggszüzek legalább agyontanulták magukat ennyi év alatt, jobb dolguk nem lévén...:P

2013. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szeretek helyesírási hibákkal írni, így kevésbé tűnök okosnak. Ez nagy előny valahol,ahol nem szeretik a kultursznobokat. Felém nem. Egyébként meg ezzel nem jó oltani, nem néznéd ki belőlem,hogy milyen lelki selejtvagyok hidd el. Nem kell ismeretlenüll az előítélet!

Itt csak arról van szó,hogy ne kezdeményezz te lány, üllj a babérodon, majd jönni fog valami vállakozó kedvű emberke, aki megfarkall, de az a helyzet, hogy az olyanok mint én meg a kérdező, mi nem ezek vagyunk. Annyi történik tehát, hogy lemaradsz rólunk. VAgy vesztesz vele ,vagy nem, kinem szarja le. Mindig lesz olyan akit jobban hajt a nemi vágy mint az önbecsülése. Ennyit erről. NEkünk meg marad a prostizás, van akinek bőven elég az is, hidd el, csak női szemmel ezt te sosem fogod megérteni. Pedig nagyon is választható út, sok sok előnnyel, ezért bátran ajánlom a kérdezőnek is! Csak még egy évet kell várnod, mert 18 alattiakat nem akarnak meglátni!

2013. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Lemaradok rólatok, igen, de ezzel nem velem baszol ki hanem saját magaddal...mert abból válogatok, amiből lehet. És persze fogok is. Aki mer az nyer. Ilyen egyszerű a képlet.

A kérdezőnek meg mit kampányolsz a prostik mellett mikor még te magad sem próbáltad? Látod, ehhez is gyáva voltál.

A mentalitásod meg nagyon jól tudom hogy csak egy felvett szerep, egy páncél ami megvéd a további csalódásoktól és sérelmektől. Nem gondolod te ezeket a dolgokat így...csak arra vágysz te is, amire mindenki. Feltétel nélküli elfogadásra, szeretetre, szerelemre, gyengédségre...

2013. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
velem lehet a baj hogy pár hét híján 18 évesen ugyanabba a cipőbe járok mint a kérdező, de eszemben sem lenne prostihoz menni, de barátnőt sem akarok találni? amúgy ez érdekes, engem sosem ért csalódás, visszaitasítás, mégsem kezdeményeztem,próbálkoztam be egy lánynál sem soha. Talán csak azt akarom elkerülni, hogy ne is legyen részem a pofáraesésben. Igen, egy gyáva alak vagyok, tudom. Mindenesetre örülök annak, hogy el tudok lenni így, és nem "szrnvedek", mint a kérdező.
2013. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

hát ha prostizni akartok prostizzatok, legalább a prostik se halnak éhen... de komolyan nem értem miért ennyire nagy szám h bedugod a farkad valakibe. Biztos gáz, vagy nemtom, hogy 18 évesen a haverok között te vagy az egyetlen szűz, de most emiatt prostizni könyörgöööm... ha kanos vagy akkor meg a kezedre mindig számíthatsz. nem tudom miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. vmi férfi beavatási rituálé?

jó nekem mind1, csak ezzel azt erősítitek bennünk, hogy nektek tényleg nem a szerelem számít csak a szex... ha el akarod veszíteni a szüzességed azt szerintem szerelemből tedd ne divatból. de ahogy tetszik. 19/L

2013. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én elveszem neked!! :) mennyit fizetsz? :)
2013. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!