Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy van az, hogy az ide író...

Hogy van az, hogy az ide író lányok/nők minimum 50%a oda van a szűz fiúkért, holott a valóságban kb a 98% ki nem állhatja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 20:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
93%

"és legyek öngyilkos akkor, amikor már végképp nem bírom az egyedüllétet"


Nyugodtan nyírd ki magad. Az evolúció legalább kiszűri az ilyen életképtelen retardáltakat.

Igaz, szerencsétlen balherének tartják azt, aki szű, bezzeg ők. Ilyenkor nem mondod el és kész. Megmondod, hogy nem vagy az. Rád tudja bizonyítani? Nem. Ki van tetoválva a homlokodra? Nem. Tudja még rajtad kívül valaki más? Nem. Vagy szerinted a csajok mindent elmondanak neked? Minden egyes apró részletet? Ez a beteges önutálat pedig nem vezet sehová. Gyűlölöd magad, de elvárod, hogy mások szeressenek. És milyen jó kifogást találtál. Van, aki a magassága, van, aki az anyagi helyzete miatt rinyál. Persze mindig van valami jó indok, hogy ne kelljen már tenni valamit.


ui: a férfi jelzőt pedig ne merészelt magadra használni. És nem a szüzesség miatt.

2013. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Ha szerencsétlen balherének tartják a szüzeket, mégis hogy adnának esélyt? Hazudhatok, gyorsan leszűrik, és végem. Gondolkozz már egy kicsit.
2013. febr. 15. 10:49
 33/44 anonim ***** válasza:
93%

Te gondolkozzál már b*meg! Kiragadsz egy mondatot, amivel igazolni akarod a saját baromságodat. Mégegyszer kérdezem: rád van írva? Nincs. Mondhatod azt, hogy nem vagy szűz? Igen. Ki fog utánanézni? Senki.

Ha már a gondolkodásnál járunk. Mindenki volt szűz. Szerinted, aki dugott már, annak hogy sikerült?

Tudom, most jön az ők Gazdagok-kigyúrtak-magasak-jóképűek voltak rész.

2013. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 Tyler913 ***** válasza:
93%

Totál egyetértek az előttem szólóval. Kedves Kérdező,Te egy balf.sz vagy. És nem azért,mert szűz vagy. Én is voltam szűz,ahogy mindenki más is (egyvalaki veszítette el a szüzességét előbb,mint a saját anyja: Chuck Norris).

Te egyszerűen csak egy kifogást akarsz találni,amivel igazolod,hogy nem is a Te hibád,Te amúgy jó arc lennél,a világ (meg persze a nők) ilyen kegyetlen,hogy nem fogad el Téged.

Ennyi erővel az is lehetne a kifogás,hogy nincs elég pénzed,nem vagy elég izmos,kék a szemed,stb. De mellélőttél,mert ahogy látod,k.rvára nem sajnál itt senki. És nem azért,mert szűz vagy. Hanem mert szánalmas módon kifogásokat keresel,és azt várod,hogy a válaszadók felmentsenek. Nem fognak. Szóval két út áll előtted:

vagy dobod az önsajnálatot,és végre hajlandó leszel FÉRFIKÉNT felelősséget vállalni a tetteidért,vagy inkább kasztráltasd magad.

2013. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Hát drága barátom, te tényleg egy nyafka csávó vagy. Na de van gyógyszer még így is a bajra:

[link]

Válaszd ki a legjobban tetszőt, mondd el neki, hogy szűz vagy, úgy vegyen kezelésbe, és szerintem olyat fog művelni veled, hogy három napig a bal lábadon lesz a jobb cipőd...

2013. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam, hogy nem vagyok hibás? De javítok ezen, mert nem hibás, hanem selejt vagyok a nők szemében. Személyesen kellene ismernetek, hogy lássátok ti is.
2013. febr. 15. 19:30
 37/44 anonim ***** válasza:
A szüzesség nem indok! Semmi jelentősége a becsajozásban. Biztos sokan lefognak ugatni de aki jóképű azt szétszedik a csajok. Nem magamat akarom fényezni de volt hogy éjjel jöttem haza egy buliból és leszólított 2 csaj és eldumáltam velük, fél óra múlva már képesek lettek volna leszopni egy parkban,nyilvános helyen már bánnom hogy kihagytam. Na de a lényeg ha megjelenéseddel nem lenne baj nem lehetnél már 25 évesen szüz mert egyszerűn ajánkoznának a csajok.
2013. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Hát akkor biztosan egy kib*b*szott ocsmány ronda ember lehetek. Köszi a bíztatást!
2013. febr. 16. 11:17
 39/44 anonim ***** válasza:
Azért nagyon szórakoztatóak vagytok így néhányan! Miért? Mert itten balf.szozzátok az olyanokat mint a kérdező, aztán ha meg nincs szerencséje akkor elmegy végső esetben egy hivatásoshoz. Na akkor meg azért hisztiztek mint egy taknyos, hogy elment egy prostihoz! A "0%"-ozással úgy nézem néhányan magukra ismertek, mert tényleg nem lehet elhinni amiket itt írogattok! :)
2013. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

A férfiak ebből a szempontból szerencsésebbek, mint a nők, ugyanis az első alkalommal nem derül ki, hogy még szűz voltál. Egy nő azonnal lebukna.

És hidd el nekem, én voltam olyan pasival, aki büszkélkedett vele, hogy mennyi nője volt már, és a legsz...abb szerető volt az ágyban. Szóval nem ezen múlik.

Azt azért nem hiszem, hogy nem tudod, mit kell egy nővel csinálni az ágyban. Azt meg, hogy konkrétan az a nő mit szeret, úgyis ki kell tapasztalni.

Ha nincs barátnőd, az nem azért van, mert még szűz vagy. Hanem azért vagy még szűz, mert valami más gáz van veled. Mondjuk ez a krónikus önbizalomhiány.

De ha szerinted az az akadály, akkor menj el egy k....hoz.

2013. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!