Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy van az, hogy az ide író...

Hogy van az, hogy az ide író lányok/nők minimum 50%a oda van a szűz fiúkért, holott a valóságban kb a 98% ki nem állhatja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 20:02
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Még hogy könnyű nekem? Nem úgy tapasztalom.

A velem egy korú nők inkább a tapasztaltabb, férfiasabb kinézetű embereket részesítik előnyben, így inkább a 15-18 éves lányok vetik rám a szemeiket. Szívesen kikezdenék velük is, de nekik már alapfeltétel az, hogy ne legyen a srác szűz. Egyszerűen nem, vagy talán más kontinensen létezik a zsákomnak foltja, hála annak az átoknak, amit szüzességnek neveznek.

2013. febr. 14. 20:35
 22/44 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne mondd el nekik! Még ha béna is leszel, mi a legrosszabb, ami történhet? Rájönnek h szűz voltál, és otthagynak... de leszel többé szűz!
2013. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Pontosabban nem leszel többé szűz :)
2013. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Úgy, mint ember, szerethető vagyok, és erről meg is bizonyosodtam már. De olyasmit, hogy szerelemből szerettek volna valaha, olyat soha ebben a büdös életben nem tapasztaltam.
2013. febr. 14. 20:40
 25/44 anonim ***** válasza:

Nem azért hajtják el a fiút mert szűz. Hanem azért, mert ha egy 25 éves férfi még nem volt nővel, annak oka van. Elméletben nem baj, ha még szűz, de ha élőben találkozna vele, akkor az már más.

Egyébként mi az, hogy elhajtanak, mert szűz vagy?

Hogy derül ki? Eléjük állsz, hogy helló, még szűz vagyok?

Könyörgöm, ha bemutatkozol, ne áruld el neki. Mondjuk, ha úgy a 10. randi körül felmerül a téma, akkor meg már nem fog emiatt elhajtani.

2013. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Nem muszáj elárulni, persze, mert ígyis-úgyis kiderül a mozdulataimból.
2013. febr. 14. 22:38
 27/44 anonim ***** válasza:

Milyen mozdulataidból?


Ahogy jársz, ahogy leülsz, ahogy kinyitod az ajtót vagy épp fizetsz a pénztárnál? :)


Ha kialakítasz egy kapcsolatot valakivel, akivel idővel eljutsz az ágyig... akkor az ottani első estés bénázásod miatt 10-ből 9 nő nem fog kidobni.


Tudod (pontosabban nem tudod), egy új kapcsolatban még azoknak sem megy minden tökéletesen, akiknek már rendesen van tapasztalata.


Nem minden nőnek azonosak az igényei (ahogy nem minden pasinak sem).

Mindenki mást szeret és ezt szépen ki kell tapasztalni, össze kell csiszolódni... ritka az, hogy elsőre minden flottul megy.


Persze, ha érzelmek és bárminemű kötődés nélkül, "bumm bele módon" akarsz valakivel szexuális kapcsolatot létesíteni... akkor természetesen sokkal nagyobb az esély az elutasításra és könnyebben "le is buksz".

2013. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%
Ezért ne hidd el amit itt írogatnak! Sok az álszent és képmutató egyén.
2013. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Most fogalmam sincs, mitévő legyek. Kezdjek el ismerkedni azzal a tudattal, hogy mindenki pofára ejt, vagy inkább ne erőlködjek, és legyek öngyilkos akkor, amikor már végképp nem bírom az egyedüllétet, amin már nehezen, vagy sehogy nem bírnék változtatni?
2013. febr. 14. 23:21
 30/44 anonim ***** válasza:
90%
De unom már. Tudod nem a szüzekkel van bajuk, hanem a hozzád hasonló hiszti királynőkkel. 25 éves "érett", felnőtt "férfi" vagy, erre úgy rinyálsz, mint valami ovis, aki nem kapta meg a csokit. ÉS sajna minden második kérdés erről szól. Ki nem szarja le, hogy szűz vagy? Nem pofázod el és kész. Ha pedig már a célegyenesbben vag,y akkor úgysem fog számítani. Az se gond, ha 25 vagy. Az csak egy adat. Ettől még lehet neked 100 nőd is. Úgyohgy hiába hiszed, hogy a szüzességed a fő probléma, nem igaz. Az nem az ok, csak az okozat. A gond ezzel a hülye hozzáállással van. De semmi baj, több csaj jut nekem.
2013. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!