Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen van még esélyem...

25 évesen van még esélyem becsajozni szüzen, vagy menjek prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
olvastam egy pacákról, 35 éves koráig szűz volt mert nem tudott csajozni, aztán 1 év alatt csinált vagy 40 gyereket :D nah?
2013. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért kell a strigulákat húzni? Keresd meg az igazit, és éljetek boldogan!
2013. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
én is így vagyok mint te, szerintem még van esélyed de ettől függetlenül elmehetsz prostihoz én is elfogok menni a prostitól most nem lesz nőd meg nem oldódik meg csak úgy a problémád de legalább lesz egy jó élményed ha jót választasz és szerintem nem lesz attól az ember "lúzer" megy nyomi hogy elmegy egy k*rvához szóval én elmennék
2013. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2 év alatt még most sem sikerült becsajoznod??
2015. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezzel a dologgal csak az a baj, hogy csak e körül forognak a gondolataid. Feszült vagy, és ezt a környezeted is érzi, hogy valami nincs rendben a lelki világoddal. Próbálj meg találni valamit ami eltereli a gondolataidat ezekről a dolgokról.

Pl. Kezdj el sportolni, hogy változzon a külsőd, így a közérzeted is javulni fog. Mindig mosolyogj, járj kihúzva. A magabiztosság vonzó tud lenni. Mostanában én is egyre többet mosolygok és észreveszem, hogy a lányok tekintete rám szegeződik. Rájuk mosolygok és ők is visszamosolyognak rám.

2015. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!