Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Há már vagy 1000x próbáltál...

Há már vagy 1000x próbáltál becsajozni és sehogy sem jön össze akkor elmennél egy prostihoz? Ha nagyon ki vagy már?

Figyelt kérdés
1. alkalom, úgy hogy szűz vagy még. Mert igen szégyen, hogy ilyen csajhoz mész, de az is szar ha 22-25 évesen még szűz vagy!
2012. jan. 12. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, ha dugni akarsz menj prostihoz. Nem kell túlbonyolítani. Ha csajt akarsz szedj egy barátnőt. Ezt sem kell túlbonyolítani. Ha ronda vagy szedj egy rondát :D
2012. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha hülye vagy, írj ki még pár kérdést. Ezt sem kell túlbonyolítani!
2012. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 hete nem írtam kérdést!
2012. jan. 12. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha férfi lennék,1000% hogy elmennék!

24N

2012. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor menj prostihoz, mert ingyen senki nem fog lefeküdni veled!
2012. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem kell prostihoz menni. Inkább keress egy férje által elhanyagolt 30-as, 40-es nőt. Neki nem kell fizetni, ráadásul meg is ebédeltet. Én is így vesztettem el :)
2012. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fér bele a prostizás az értékrendembe. Egyszerűen elborzaszt az a tudat hogy fizessek a szexért és hogy a prosti biztosan undorral lenne velem. Sajnos már 27 vagyok, de nem volt még senkim mert finoman szólva nem vagyok egy ideális kinézetű pasas és önbizalmam sincs. De küzdeni fogok érte hogy javítsak a kinézetemen. De ha azután sem jön össze semmi a akkor a 30. szülinapom előtt megölöm magam, mert nem leszek 30 évesen szűz. De prostihoz nem megyek.
2012. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
09:56 Nekik se kell fiatal srác, ha az csúnya.
2012. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy az majd változtatni fog valamin menj csak.
2012. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Én kis híján száz férfit tanítottam meg az ismerkedés művészetére. Senki sem marad szűz, aki nem szeretne, és van benne kitartás. Szerintem ne menj el, mert sokkal nagyobb boldogságot ÉS kielégülést ad, ha magad szerzed, mintha "csalsz".


Tippeim:


Mindenki meg tudja találni az igazit. Derítsd ki, hogy mi fontos a nőknek, és próbálj vonzóbb lenni! (persze a saját értékrended tiszteletben tartásával)


Gyakorold minden nap a lányokkal való ismerkedést!


Apró sikerekben gondolkozz! Lehet, hogy nem az első ellenkező nemű lesz az igazi. Senkitől se számíts túl sokra. Inkább ismerkedj több emberrel egyszerre (kivéve ha jártok), és minded esetből tanulj valamit!


Hajrá! :-)

2012. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!