Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen van még esélyem...

25 évesen van még esélyem becsajozni szüzen, vagy menjek prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Van egy tetoválás a homlokodon, hogy szűz vagy? Nincs? Akkor pont annyi esélyed van mint a többi 25 évesnek.
2013. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1: Nem a homlokára van írva, viszont érződik, ha valaki tapasztalatlan még az ilyen dolgokban (valószínű kapcsolata sem volt).

Amúgy én erősen reménykedem, hogy van esély, mert én is hasonló cipőben járok.

2013. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Végül is a prosti nem rossz ötlet. Ott bizonyos, hogy szakértő kezei közt leszel, és nem fog kellemetlen megjegyzést tenni ha bénázol...
2013. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Várjatok az igazira inkább! Aki a prostit választja az beletörődik hogy egy nyomi és nincs más választása.
2013. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ezzel semmi baj, hogy szűz vagy még. Sokan túl nagy ügyet csinálnak a szex témából. Viszont, ha prostihoz mész, akkor egy igazi nagy lúzert csinálsz magadból.
2013. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De még csak nem is csókolóztam soha. Komolyan merszem nincs ilyen ,,fogyatékossággal" egyáltalán bepróbálkozni bárkinél is.
2013. febr. 14. 17:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha teszel érte... biztosan.:)
2013. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs rád írva, hogy szűz vagy.

Viselkedj normálisan, hordj normális ruhákat és olyan helyen próbálkozz, ahol össze is jöhet valami értelmes dolog. Szóval pl. ne éjjel 3kor a diszkóból kijövő részeg csajokkal. Bár akár itt is lehet valami.

Szerintem olyan helyen nézelődj ahová amúgy is szívesen mész, akár vmi újba is belekezdhetsz, iratkozz be tanfolyamra, sportolni, akármire ami érdekel. Így megvan a téma, az érdeklődés és nem kell azon feszengeni, hogy most akkor mit mondjak, mit csináljak. A postán leszólítás nyilván nehezebb, mondjuk ott is lehet értetlenkedni, hogy mi is az a szerencsekk meg hol vannak a súlyhatárok, csak utána általában be is fagy a beszélgetés.

2013. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

fogyatékossággal?!

Na ezért nincs 25 évesen barátnőd...:)

Komolyan mondom menjél le discoba, ígyál egy kicsit. És már egyből találsz csajt. :D

2013. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én mindig elmondom, hogy az ember vagy csajozzon, vagy ne csajozzon! Ne pedig tegyen föl ilyen hülye kérdéseket!

Előfordul olyan, akinek 30 évesen jön meg a kedve/önbizalma csajozni, és onnantól kezdve meg rákap az ízére, és nem tud le állni. Tehát soha nem késő az embernek összeszednie magát, ha arról van szó. Amúgy meg kit érdekel hogy szűz vagy szerinted? Attól értékesebb embernek éreznéd magad, ha már csókolóztál volna csajjal, csak úgy mindenféle olyan érzelem nélkül?

Na, látod.

2013. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!