Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha már egyszer megvolt az...

Ha már egyszer megvolt az aktus, utána könnyebb becsajozni?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves srác vagyok (és még sajnos szűz). Több ismerősöm és rokonom is azt mondta, hogyha elveszíti valaki a szüzességét, akkor már könnyebben fog becsajozni és ágyba vinni a lányt. Számomra ez hihetetlennek tűnik mer nem boldogulok a nőkkel és ha össze is jön egy barátnő, akkor az nem tart sokáig mert átver.
2009. jún. 27. 19:15
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!Ne keseredj el! Sajnos nem hiszem, hogy attól ha már nem vagy szűz valami olyan hormon termelődne amitől a csajok ragadnának rád, és azt sem, hogy a homlokodra lenne írva, hogy "Heló már nem vagyok szűz".

Biztos vagyok benne, hogy az a lány akivel majd el fogod veszíteni, nagyra fogja értékelni, hogy ő lehet neked az első. Ne görcsölj, ez nem lóverseny. Hidd el nekem, hogy sokan szüzek még a te korodban és még később is. Össze fog jönni az igazi kapcsolat, ha pedig csak alkalmiak vannak azért se búsulj, hiszen fiatal vagy, most van ennek az ideje. Tartós kapcsolatra ráérsz később.

MIndennek eljön az ideje. Én lány vagyok, kicsivel idősebb nálad, de nem hallottam még olyat hogy egy pasira jobban ragadnának a nők mert már átesett a tűzkersztségen. Persze annyi igazság biztos van benne, hogy ha lesz tapasztalatod, akkor sokkal kevesebb gátlás lesz benned ezzel kapcsolatban, hiszen már tudod mire számíts!

2009. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg semmi nem változik, viszont gyakorlatban nő a rámenősség és az önbizalom amivel együtt nagyobb az esély a becsajozásra...
2009. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát kedves barátom annyit tudok mondani 16 éves fejemmel h szerintem mindenki máshogy fejlődik , és más sebességgel...ha úgy érzed h ott a NAGY ő akivel elveszíted ...hidd el nem olyan nagy dolog hisz mindenki egyszer elveszti a szüzességét:)hidd el ha megtalálod az igazit és elveszted a szüzességed. nemsokminden változik, az önbizalom nő és ezáltal majd oldottab leszel:).....bízz emg bennem ha lelkileg felkészültél rá akkor minden megoldódik:)
2009. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!