Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztése csak...

A szüzesség elvesztése csak pár percig fáj, vagy az aktus végéig?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Van amikor az aktus vége után is még. :S
2011. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az 1. percekben fájt, de kértem a barátomat, hogy ne hagyja abba, és kb 5 perc után már nagyon élveztem, rengeteg pózt kipróbáltunk és órákon át szeretkeztünk... :) Azóta is Ő a párom :) Szerintem az a fontos, hogy igazán szerelmes legyél belé, és igazán akard, cseppnyi félelem se legyen benned, akkor tényleg csak az első pillanatokban fog fájni, amíg átszakad a hártya ;)

20/L

2011. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kinek hogy...

én izgatott voltam, kb. első 5 másodpercben fájt, utána sikerült elmennem.

nekem szex után volt kicsit rosszabb, kb. 10 percig sajgott, de ezt ne úgy képzeld el, mint 1 vesegörcsöt, hanem, mint 1 tompa fejfájást kb.

amikor meg elveszíted, olyan, mintha megszúrnád az ujjad 1 késsel...szal túl lehet élni no para :D

20/L

2011. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
fejfájás a hasadban XD
2011. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam pl nem is szakadt semmi, simán csak tágult...ki lehetett bírni, egyáltalán nem vészes. Gondolj arra, hogy szüzek is használnak tampont...
2011. márc. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alkati dolog. És nem igaz, hogy csak az kell,hogy akard és szeresd..én akartam nagyon, szerettem, kívántam, nem is voltam már fiatal hozzá (19 voltam), mégis fájt, nem is sikerült csak vagy 3. alkalommal, és akkor végig fájt, és még utána is vagy 3-4 alkalommal. Viszont sok ismerősömnek meg abszolút nem fájt. Szóval alkati dolog.
2011. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sztem ha már fáj akkor nem csak az elején fáj, hanem aktus közben is, sőt még utána is. De embere válogatja. Van akinek nem fáj vagy csak alig és nem is vérzik, van akinek meg nagyon fáj és vérzik is. Én speciel összeszorított fogakkal káromkodtam magamban és egy fél napig az ülés se volt kellemes :/ Plusz még a 2-3. alkalom is fájt kicsit, a 4-től kezdve lett jobb. Monduk annyi pozitívum volt benne h legalább nem véreztem :D
2011. márc. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
teljesen végig, és amíg be nem gyógyul az kb. 3 nap.
2011. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az egyénektől függ szinte mindenkinek más
2011. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!