Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztésekor, a...

A szüzesség elvesztésekor, a vér az kb mekkora mennyiségű? És mennyivel az aktus után folyik ki a hüvelyből, vagy még aktus alat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus alatt kezdődik, de az aktus után is tart. A mennyiség változó lehet, ahogy az is, hogy van-e várzás vagy nincs. Nem kell menstruáció mennyiségre gondolni. Van akinek csak egy-két csepp lesz a lepedőn és annyi, de van olyan is, akinek az aktus után pár napig pecsételő vérzése van.
2008. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
32%
Szerintem ha kiproblod megtudod.
2008. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors választ :)
2008. júl. 8. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem, sőt nem fájt, csak kicsit kellemetlen volt pár "lökésig".
2008. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jujj, azt elfelejtettem: ha azzal a fiúval csinálod, akit szeretsz, nem a vérzésre és a fájdalomra fogsz gondolni, hanem rá!
2008. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fogsz vérezni, ezzel nem árt tisztában lenni, mert sokan azt hiszik hogy ha valaki nem vérzik akkor már nem is szűz, de ez tévedés, nem mindenki vérzik.
2008. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát mindenkinél változo a mennyiség.Engem mindenki nyugtatott,hogy jaj csak pár csepp vér lesz,de tegnap megtörtént a dolog és elég sok vér,és még utána is véreztem,ma délelőttig,délutántól meg barna folyás.Remélem elmulik:s.Mi amikor kifolyott a vér,abbahagytuk.
2010. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!