Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Haragudnál egy fiúra...

Lányok! Haragudnál egy fiúra ha félne bevallani nektek az aktusotok előtt hogy szűz, vagy ha csak az aktus után mondaná el?

Figyelt kérdés
Te nagyon haragudnál egy ilyen fiúra? Aki szégyenli hogy szűz és nem is mondja el az első aktusotok előtt hogy még nem volt nővel, dühös lennél rá?
2011. márc. 27. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de mért kéne rá mérgesnek lenni?
2011. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Közben majd úgyis észreveszi...
2011. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én haragudnék. Persze ez nem egy főben járó bűn, de azért nem esne jól. Elvileg egy kapcsolatban ha már a szexig fajul a dolog, ott kell lennie annyi őszinteségnek és bizalomnak, hogy ezt a másik fél felvállalja.

Csalódnék, az biztos.

21/L

2011. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Én jártam így. Letagadta, pedig rákérdeztem. Aztán amikor lefeküdtünk, persze rögtön észrevettem, na akkor bevallotta. Nagyon nagyot csalódtam, amiért hazudott. Sajnos ezt rengeteg más hazugság is követte. A bizalomnak annyi volt, de nem elsősorban emiatt.


Ha a csaj nem szűz, észre fogja venni, hogy te szűz vagy, akárhogy is próbálkozol.

2011. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem is arról szól, h haragudna a csaj.. Hanem ahogy már itt írták, ha már idáig eljuttatok, akkor fontos az, h őszinték legyetek egymással.
2011. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mered elmondani neki? talán 40éves vagy?
2011. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen esetem. Azt tudtam, hogy nem tapasztalt a srác, de azt mondta, hogy már nem szűz. Mikor lefeküdtünk éreztem, hogy nem épp egy lepedőakrobata, de nem tettem szóvá, nem akartam kényelmetlen helyzetbe hozni. Végül ő mondta el, én meg csak azért veszekedtem vele, mert ha tudtam volna, hogy szűz, akkor másképp kezeltem volna, és többet vártam volna a szexszel. Haragudni nem haragudtam, inkább őt sajnáltam, mert így elsőre elég meredek lehetett neki a dolog.

20/l

2011. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

21:09


Nem irigyellek. :( Először is, biztosan rosszul esett hogy nem volt őszinte. A másik meg, hogy azt hitted tapasztalt, jogosan többet vártál a szexben. A másik meg, hogy a lelki, spirituális része a fiú szüzességének elvesztésénél totálisan megdöglött, nem semmi felvezetés, egyszerűen bedugta mintha már 100.-dik alkalomszor csinálná. :S A fiúnak meg iszonyat lehetett, túl akarta magát teljesíteni, bizonyítani akart, de hát elsőre senkinek sem megy az aktus, bármennyire titkolni akarja ezt a fiú... Biztos nagy fájdalom neki, hogy egy silány, lelki, spirituális részt nézve semmit mondó élmény volt élete egyik legmeghatározóbb pillanata...

2011. márc. 27. 21:21
 9/16 anonim válasza:
De figyelj, ő maga felelt azért, hogy ha ez neki fontos, ha tényleg "spirituális" élménynek akarta,akkor vállalnia kellett volna a lány előtt, h szűz. Én nem sajnálom az ilyen fiúkat, van más út is, mint a hazugság.Ha én tudom, h szűz, akkor is lefekszem vele.
2011. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

21:28


Sajnos nem minden fiú képes ezt elmondani. :( (Tapasztalat) Ismerek ilyen srácot aki tök helyes, kedves, aranyos, de annyira leértékelte önmagát hogy nem árulta el a lánynak hogy nem pettingelt még senkivel, s hogy szűz... Csak az aktus után mondta el napok múlva. :( És bizony, nem is voltak számára ezek jó élmények... Miért? Mert félt, szorongott, teljesíteni akart, leértékelte magát, nem volt önbizalma, képtelen volt ellazúlni, átadni magát az élvezeteknek stb... Éppen ezért ezek számára ROSSZ, negatív élmények, spiritualitást nézve pedig sokkal jobb is lehetett volna, ha a lány tudja hogy még nem volt nővel... Mondhatnánk hogy "vessen magára", de én teljes mértékben megértem őt és szívből sajnálom hogy ennek a kedves fiúnak ennyire semmit mondóra sikerültek ezek a meghatározó, NAGY események. :,(

2011. márc. 27. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!