Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Haragudnál egy fiúra...

Lányok! Haragudnál egy fiúra ha félne bevallani nektek az aktusotok előtt hogy szűz, vagy ha csak az aktus után mondaná el?

Figyelt kérdés
Te nagyon haragudnál egy ilyen fiúra? Aki szégyenli hogy szűz és nem is mondja el az első aktusotok előtt hogy még nem volt nővel, dühös lennél rá?
2011. márc. 27. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 21.09es adta meg a választ... tudtán kívül. Én például 16 évesen vesztettem el adtam mindig a nagyot próbáltam egy más képet kialakítani a csajok előtt. Be is jött összeismerkedtem egy csajjal, a városomba nyaralt ha nem cselekszek elrontom az egészet mer 400kmre lakik tőlem. 2 nap alatt eljutottunk oda kicsit ittam előtte kértem hogy segítsen berakni aztán had szóljon + irányíttattam vele a dolgokat. Aztán a hét végén gondoltam megjutalmazom azzal hogy valakinél az első volt és elmondom. Legnagyobb meglepődésemre lebaszott hogy én átvertem meg mindenféle szűzfaszokkal nem áll le. Ha elmondtam volna hogy szűz vagyok lehet jövő nyárig kellett volna várnom mer ez elég nagy trauma lett volna. Sztem akinek nem muszály szintén ne mondja el hogy szűz. Ha valaki teheti ne mondja el hogy szűz, mert ha értékeli egy lány akinek odaadja az értékelni fogja utána is miután megkapta
2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
lány vagyok. szerintem az aktus előtt mondd el neki, az mind a kettőtöknek jó, ha nyílt lapokkal játszotok.ha nem mondod el csak az aktus után, lehet megharagudna, meg te is feszültebb leszel, ha csak a végén mondod el, hogy szűz voltál. előtte mondd el mindenféleképpen, mert akkor nem kell azon aggódnod, hogy jól teljesíts.
2011. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ilyen dilemmám nekem is van. 21/F vagyok, szűz. Ha egy lánnyal odáig jutok, hogy lefeküdnénk, el kell döntenem, elmondjam-e. Ha megmondom, lehet hogy kidob, vagy lanyhul a kedve, és mégsem kerül sor a dologra. Ha nem mondom meg, akkor meg utána lesz irtó mérges.


Amúgy valaki írta, hogy ha tudja, hogy a srác szűz, akkor még várt volna. Miért kell várni ilyenkor még? Szegény srác már biztos szeretné, te meg azt mondod neki, hogy bocs, de mivel még szűz vagy, ezért várnod kell? Ettől is tartok.

2011. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha közvetlen aktus előtt mondja el, az már kész tények elé állítás. Kérdés, hogy miről van szó: csak szex, vagy több annál. Ha többről, akkor érdemes elmondani előtte, ha csak szexről, akkor elég közvetlen előtte, de ha nem bízol benne, akkor tényleg csak annyi , hogy irányítson ő...
2011. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ha elmondja a fiú, már csak a bizalom miatt is. Ha csak nem egy dugást akar, hanem szeretkezni akkor nem árt tudni a lánynak, hogy ő lesz az első a fiú számára. Először lehet egy kicsit ügyetlen a fiú, de akkor a lány "kedvesebb" vele, próbálja tanítani, míg ha eltitkolja a szüzességét (ha olyan a csaj) le is bénázhatja (nem tudván hogy ez lehet még jobb is, nem pedig kialakult stílus).
2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
velem történt ilyen eset... ha szólt volna előre akkor nem meglovagolom kapásból..hanem finomabban bánok vele,"bevezetem a dolgok rejtelmeibe" nekem sem volt jó és neki sem mert nem értettem a reakcióit. félt elmondani a butája:S
2011. ápr. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!