Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy lefeküdtetek a párotokkal és csak az aktus végén mondta el, hogy szűz volt?

Figyelt kérdés

Ha volt hogy reagáltál rá? Volt-e miadta veszekedés? Vagy valami csalódottságérzet? Vagy bármi más negatívuma? Vagy pedig pozitív dologként jött le az egész?

Lécci kort és nemet is :D

Előre köszönök minden választ! :D


2009. nov. 3. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom engem nem igazán érdekelt a horoszkópja nem hiszek ebben 16/F
2009. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Én meg Skorpió vagyok, de szerintem nem ez volt a kérdés :-)
2009. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
HA-HA nagyon viccesek vagytok...
2009. nov. 3. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan ennek itt semmi értelme. Ha jó volt a szex nem érdekel, hogy szűz-e. Amúgy is akkor meg félned sem kell, hogy véletlenül elkapsz valami nyavaját.
2009. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?,Ha már egyszer csak volt??

Főleg ha jó is volt??Mért kéne veszekedni egy mosoly helyett???

2009. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én szüz voltam de nem mondtam el neki nem is vette észre rá 1 hétre közöltem vele hogy szüz voltam aztmondta ha nem mondtam volna sose jött volna rá annyira tapasztaltnak tüntem

17/L

2009. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ha nincs semmi problémád, akkor csinálsz magadnak? Nem mindegy, ha már egyszer megvolt? Változtat ez ezen valamit? Velem még nem volt ilyen, hogy utólag derült ki, de szerintem nem zavart volna.
2009. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Nem csalódott voltam, hanem döbbent, mert előttem volt egy hároméves kapcsolata, amibe húszévesen vágott bele. Még ma sem tudom elképzelni, hogy két húszéves ember együtt van, szeretik egymást meg minden, de nem szexelnek...

Ja, amúgy ha nem mondja, fel sem merült volna bennem, sokkal jobb volt vele, mint azokkal, akik előtte voltak: mivel nem hitte magáról, hogy hú, de tapasztalt, ezért nagyon odafigyelt rám, ami nem kicsit dobta meg az élményt :D

2009. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!