Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűzként összejövök egy...

Ha szűzként összejövök egy olyannal, akinek már sok kapcsolata volt, rosszul járok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy fiú. Neki már 3 komolyabb kapcsolata volt, meg még ki tudja mennyi egyéjszakás. 2 komoly kapcsolata azért ért véget, mert megcsalta őket...Igaz ez fiatalabb korában volt (16-21 éves koráig) azóta nem volt neki hosszabb kapcsolata. Nagyon kedves, jó vele lenni, jó társaság. Csak félek hogy nagyot fogok csalódni.
2013. febr. 13. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet tudni, hogy hogy fog viselkedni, miután együtt voltatok.

De ha járni akarsz vele, akkor a lefekvés ELÉ időzítsd azt, mintegy kérd el a szex "árát", vagyis amit ő szeretne, azért cserébe azt, amit Te szeretnél. Akár ki is mondhatod neki, amikor kér valamire, hogy "oké, szivesen, de Te meg azt szeretnéd, hogy..." Akár hosszú időn keresztül is. Pl. ha elhív sétálni, akkor kéred, hogy fogja meg a kezed, és csókolózzatok. Vagy ha le akarja húznia bugyidat, akkor kösd azt egy feltételhez, hogy pl. oké, de előtte menjetek el együtt társaságba,m koncertre. Szóval amire vágysz vele. MERT JÓ ESÉLLYEL magától nem fogja megadni, ah csak szexet akar.

Így egy kicsit jobban jössz ki belőle a rosszabbik kimenetel esetén is.:)

2013. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az hogy két ember mennyire illik össze, nem ezen fog múlni!

Egy nőcsábász is találkozhat, egy olyan nővel, akivel olyan jól érezné magát, hogy meg sem fordulna a fejében, hogy milyen jó lenne mással is rosszalkodni :)

Ha meg nem tetszenél meg neki annyira, akkor is összejöhetne veled és félreléphetne, akkor is ha te lettél volna neki az első barátnője, tehát erre így nem lehet azért alapozni! Másfelől meg hogy mennyire korrekt valaki, hogy egyenesen megmondja hogy csak arra kellenél neki, vagy direkt lehazudná a csillagokat az égről, ez sem azon fog múlni hogy kinek mennyi barátnője volt.

2013. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Még nem történt közöttünk semmi, meg sem csókolt. De eddig próbál a kedvemben járni. Oda megyünk ahova én akarom, vagyis kérdezget hogy mihez lenne kedvem, és akkor azt csináljuk. Nem nagy valami, de múltkor mondtam hogy szeretnék elmenni XY pizzázóba, és elvitt. Előtte meg mondtam hogy nem voltam még XY helyen, és oda mentünk.

Meg most még nagyon figyelmes, udvarias.


De gondolom eleinte ez alapvető dolog.

2013. febr. 13. 19:08
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt folytassátok szépen!:)

És mondd el neki, milyen kapcsolatra vágysz. Pl. megmondhatod, hogy nem szeretnéd, ha megcsalna, hanem inkább szóljon előtte.

2013. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én barátom is akivel,most együtt vagyok,volt egy hosszabb és komolyabb kapcsolata,vagy 2 évig tartott,viszont mikor a vége vele már kezdett megromlani közöttük a dolog,és sokat veszekedtek megcsalta,mondjuk nem feküdt le mással,csak csókolózott mással,meg mikor szüneteltek vagy mit csináltak egy nagyobb veszekedés után,akkor lefeküdt mással is,és ezeket mindet elmondta nekem,ha te is tudsz ezekről,elmondta neked,akkor azt jelenti,hogy megbízik benne. Mondjuk a barátom kapcsolata a sok veszekedés miatt ért véget,meg azért mert a csaj bejelentette,hogy elmegy más városba tanulni,150 kmvel arrébb,anélkül,hogy ezt megbeszélték volna,tehát a kapcsolatuk,már nem volt jó,és meg is bánta,hogy megcsalta. Én hiszek neki. És nem értek egyet azokkal,akik azt mondják,ha egyszer megcsalták,akkor természetéből kifolyólag ilyen. Én is még tapasztalatlan volt,mikor összejöttem vele. Nem erőltette a szexet sem,várt egészen addig,amíg én kész voltam rá. Lehet,hogy fogsz csalódni,lehet én is fogok,bár nagyon nagyon szeretjük egymást,és látszik,hogy ő is,meg már rég bemutattuk egymást egymás szüleinek is,meg minden és már 4 hónapja együtt vagyunk. De azt mondom,hogy a saját hibáidból tudsz tanulni,ahogy mindenki más. Én szurkolok,hogy kialakul köztetek valami és megtalálod a nagy szerelmet,amit viszonoznak is.Majd írd meg mi volt,kíváncsi vagyok,ha gondolod írhatsz privát üzit is.
2013. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
túl nagy nőcsábásszal nem tom miért jönnek össze a csajok, de nem ismerlek titeket nem szólok
2013. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szerintem, aki p*cs, az p*cs is marad

19L

2013. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!