Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűzként összejövök egy...

Ha szűzként összejövök egy olyannal, akinek már sok kapcsolata volt, rosszul járok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy fiú. Neki már 3 komolyabb kapcsolata volt, meg még ki tudja mennyi egyéjszakás. 2 komoly kapcsolata azért ért véget, mert megcsalta őket...Igaz ez fiatalabb korában volt (16-21 éves koráig) azóta nem volt neki hosszabb kapcsolata. Nagyon kedves, jó vele lenni, jó társaság. Csak félek hogy nagyot fogok csalódni.
2013. febr. 13. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot fogsz, az biztos. És az is bizonyos, hogy bármit is mondunk, összejössz vele...
2013. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Hát úgy ne gyere össze vele, ha nem tudod, hogy hány egyéjszakás kapcsolata volt...:) Ha tudod, hogy 2 lányt már megcsalt, akkor téged is meg fog... ilyen a természete Nem a lányokon múlt ez, Te sem fogsz tudni tenni ellene, ha ő ilyen. Ha jó társaság, akkor járjatok együtt társaságba, ennyi.:)
2013. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De tetszik...Meg én kezdek beleesni :S

Csak a félelem már most megvan bennem, hogy mi van ha engem is ott fog hagyni majd. Habár persze most nagyon normális, de ki tudja mi lesz? Meg az hogy én tapasztalatlan vagyok hozzá képest, és ez is lehet hátrány már neki.


Egyébként 23 éves most.

2013. febr. 13. 18:36
 4/17 A kérdező kommentje:
De az is ezzel kapcsolatban eszembe jut, hogy hátha engem nem fog megcsalni. Mert mondta hogy mind a két lány nagyon hisztis volt, hogy szinte ikrek lehettek volna a természetük alapján. De mondom ennek már van vagy 4-5 éve kb.
2013. febr. 13. 18:40
 5/17 anonim ***** válasza:

Nézd, én is szerelmes vagyok egy nőcsábászba, aki leszar. Lehet szeretni olyat is, aki nem szeret, vagy mást szeret. Ha összejöttök és szétjöttök, ugyanúgy szerelmes leszel bele, mint most.:) És ugyanúgy fog fájni, hogy bántott, mint ahogy az fáj, hogy "nem lett a Tiéd". Csak Te tudod, mit érzel, melyik utat könnyebb választanod.:)

Én amondó vagyok, ha valakinek több nő kell, akkor azt vállalja fel, és ne csapjon be senkit. Sok nőnek tetszenek az olyan férfiak, akik annyira potensek, hogy több nőjük is van. De ezek az emberek erre képtelenek, talán még pont a csalás, átverés, titkolózás az, ami nekik örömet okoz. Nem tudom.

2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"mondta hogy mind a két lány nagyon hisztis volt, hogy szinte ikrek lehettek volna a természetük alapján"


Értsd meg, hogy nem a lányokon múlik, hogy egy férfi csalfa!

Mert ha nem tetszik a barátnőm, meg is mondhatom neki, és el is hagyhatom, még mielőtt egy másikkal összejönnék, nem???

2013. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
47%
én egyszer csaltam meg valakit azóta is bánom , nagyon rossz érzés volt hogy ilyen köcsög voltam vele ,még ha valamilyen szinten meg is érdemelte még egyszer biztos nem tenném szóval biztos hogy az a pasi csak kefél mindenkivel...
2013. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nem feltétlenül jársz rosszul. Én is olyan pasival jöttem össze, akinek előttem egy csomó kapcsolata volt, velem ellentétben. Tök tapasztalatlan voltam. Két és fél éve együtt vagyunk.
2013. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlenül jársz rosszul."


Természetesen. Mivel viszont alapvetően a jövőt próbáljuk előre jelezni, nem tehetünk 100%-os érvényű állításokat, csak a tapasztalatok alapján következtethetünk a valószínűbb eshetőségre. Szerintem abban mind megegyezhetünk, hogy a te eseted a ritkább, ergo nagyobb a valószínűsége, hogy rosszul jár.

Just my two cents. Igazából azt csinálsz, kérdező, amit akarsz.

2013. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

És szerintetek azért arra lehet számítani, hogy ha már kétszer is elhívott találkozni, akkor azért kialakulhat valami? Mármint kapcsolat. Nem csak szex, hanem hogy összejöjjünk, járjunk?

Mert én ki szeretném próbálni vele, aztán majd meglátom hogy mi lesz. Annyiszor voltam már viszonzatlanul szerelmes, sőt eddig mindig csak az voltam, és most végre olyan érdeklődik utánam aki nekem is tetszik


21 éves vagyok

2013. febr. 13. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!