Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fogja kibírni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogja kibírni a kapcsolata ezt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben megismertem egy lányt, akinek van párja. Elég közel kerültünk egymáshoz, de még nem volt semmi fizikai közeledés köztünk.

Elmondja sokszor, hogy sűrűn álmodik velem és ilyenkor elbizonytalanodik a kapcsolatát illetően. Majd mindig kijavítja magát, hogy ő szerelmes a barátjába és nem tudna vele szakítani. Ez megy már hetek óta.


2013. jan. 29. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
te vagy a tartalék. ha valami balul sül el a kapcsolatában, hozzád fog menekülni. de ez semmi jót nem jelent, mert annyit nem számítasz ugyebár, hogy miattad otthagyja a jelenlegi kapcsolatát.
2013. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te itt sajnos csak másodhegedűs lehetsz,ez elég valószínű.
2013. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy kb 1 éve ő akart velem járni, de én nem vettem őt komolyan.
2013. jan. 29. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
az semmit nem jelent. egy év hosszú idő.
2013. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegyek róla le?
2013. jan. 29. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha jelzi, hogy dobná értem, akkor se foglalkozzak vele?
2013. jan. 29. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor foglalkozz vele, HA tényleg dobta és UTÁNA veled akar lenni. bár még akkor is fenntartásokkal kezelném, nehogy csak féltékennyé akarja tenni az ex-et.
2013. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!