Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lehet ket ikernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet ket ikernek szerelmi kapcsolata? ( csilagjegy)

Figyelt kérdés
Elmentem egy alig ismert lannyal egy elmenyfurdobe .az elejon tobben lubickoltunk meg huljeskedtunk .de amikor lement a nap romantikusabb lett a szituacio. Egy soteten helye csokolosztunk meg smaciztunk .O aztmondta hogy nagyon szeret es en is ugyan ezt erzem iranta.De az a bokeno hogy mind ketonknek ikrek a csilag jegyunk . Vajon ebol lehet baj ?

2013. jan. 3. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egetverő proléma. Azon csodálkozom, hogy fértek el egy bolygón.
2013. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen :/ Sajnos nem lesz ez így jó, azonnal dobnod kell, és ha jó csaj, lepasszolni nekem, egy baknak ;)) Akkor nem lesz gond.

OMFG -.-''

2013. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egetverő probléma! Nem irígylem a fiatalok gondjait
2013. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen jó. A baknak ne passzold le, mert az kicsinálja az ikreket.
2013. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem függ a horoszkóptól..én vagyok rá az elő példa

halak vagyok a horoszkóp szerint nekem a rák és a bak az ideális társ..

A rákok kicsináltak az állandó gyerekes hisztijeikkel , a bakok meg annyira uralkodni akartak rajtam hogy megfulladtam


Most nyilas párom van már jó ideje ami horoszkóp szerint tragikus választás és láss csodát tök jó páros vagyunk..

ennyi erről

2013. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Anyum és apum is ikrek csillagjegyűek. Szoktak "civakodni" apróságokon, aztán gyorsan kibékülnek, tehát olyanok mint a valódi ikrek.

De nem hiszek ebben, sokkal inkább az eltérő személyiségüknek tudom ezt be...

2013. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!