Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érez így, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így, vagy van ilyen kapcsolata? 14L

Figyelt kérdés

igazából nem tudtam ennek megfelelő témát választani,lehet hogy nem ebbe kellett volna.

Szóval van egy lány akivel mindjárt 1 éve ismerkedtünk meg,2 évvel idősebb nállam.aztán egyszer,kb 2-3 hónap után elmondta,hogy mit érez,és megszerettük egymást(nagyon,és nem szerelmesek vagyunk,se leszbik).mindig mondjuk egymásnak,hogy "szeretlek",meg ölelgetjük egymást.jó,hogy van valaki akinek tényleg számítok,és ő is nagyon fontos nekem.rengeteget beszélünk,minden nap sokat,suliban a szüneteket együtt töltjük,kimegyünk városba,mindent elmondunk egymásnak,megbízunk egymásban.

másnak is van ilyen kapcsolata valakivel?vagy csak velem van a baj?:( 14L


2012. dec. 30. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled van a baj, amiért megkérdezed, baj van-e veled azért, mert szereted a barátnődet.
2012. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem smároltok,szexeltek,meg ilyenek,akkor ez egy barátság.
2012. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úristen mekkora baj hogy van egy legjobb barátnőd..
2012. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? Ez egy nagyon jó barátság, ami köztetek van. ;)
2012. dec. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Már miért lenne ez olyan furcsa kapcsolat? Nekem is van 2-3 barátnőm, akikkel szoktuk azt mondani egymásnak, hogy "szeretlek xy" stb. Ebben nincs semmi különös.
2012. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom.nekem is vannak barátnőim,akinek mondom hogy szeretlek.de az messze nem olyan kapcsolat,amilyen ezzel a lánnyal van,és nem olyan érzés mint a többi barátnőmmel
2012. dec. 30. 01:45
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a "kedves" válaszokat
2012. dec. 30. 01:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen egy lánnyal, pedig én fiú vagyok. Én leginkább úgy tekintek rá mint a legjobb barátomra vagy egy csládtagra, ő nem tudom hogy miként tekint rám.. most, ha már így eszembe jutott, meg is kérdezem tőle :D
2012. dec. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális boldog kapcsolat,vagy a lány többet akar tőled 18/F
2012. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de igen, van ilyen kapcsolatom egy lánnyal. Nem szerelem, mindkettőnknek van valakije, viszont legjobb barátok vagyunk. :)
2012. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!