Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen a kapcsolata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a kapcsolata a barátjával?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem jó a kapcsolatom a barátaimmal.


22F

2012. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy érzem ellaposodott, pedig én annyira igyekszem, hogy a lehető legtökéletesebb legyek neki..

Azt akarom, hogy nagyon boldogok legyünk együtt. Szeretném ha megkérné a kezem mert Vele akarom leérni az életem..

2012. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a miénket is úgy érzem már nem olyan mint a legelején volt
2012. dec. 23. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:

A mienk is ellaposodott :(

Ugy erzem mar nem erdeklem. Es en tobbet teszek a kapcsolatert, mint o. :(

2012. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A miénk sokkal jobb, mint az elején, de rengeteget dolgozunk rajta, minden időnket egymásra fordítjuk, és amikor csak lehet, együtt vagyunk. Sokat beszélgetünk politikáról, világnézeti dolgokról, egyre közelítjük az elképzelésünket az életről. Például ő erősen rasszista volt, most meg támogatja egy afrikai gyerek tanulmányait. Ezt nem én kértem tőle, csak sokat beszélgettünk erről a kérdésről, elmondtam a véleményem, és ő átgondolta.

Sokat segítek neki a munkájában, illetve abban, hogy tudja végezni, otthoni feladata nincs is, mert nem nagyon lenne ideje rá.

Tényleg sokat teszünk egymásért, és ez egyre közelebb hoz minket egymáshoz.

2012. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem hamarosan ki fog dobni de ha kérdezem tagadja, hogy ilyesmi megfordult volna a fejében
2012. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk en tervezem a szakitast, es ugy erzem nem nagyon ellenkezne.
2012. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem túl jó, sok a veszekedés, kezdek torkig lenni a hülyeségeivel.. nem vagyok szakítós típus de ebből rövidesen elegem lesz szerintem, nem tudom még ugyanúgy szeretem-e mint régen. Túl sok sértő és bántó dolgot mondott, olyanokat, amiket nem tudok már megemészteni, szerethetem én bármennyire..
2012. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó, már 1,5 éve vagyunk együtt. Ő nem csak a párom, de a legjobb barátom is. Kiöntjük egymásnak a szívünket, minden megbeszélünk, sokat hülyéskedünk és szervezünk közös programokat. Teljesen harmonikus a kapcsolatunk, szinte sohasem veszekszünk.
2012. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!