Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Menőbb' fiúk! Nektek a csendes, vagy a felvágósabb lányok jönnek be? Egy menő fiú és csendesebb lány kapcsolata lehet-e hosszútávú?

Figyelt kérdés

A 'menő'alatt azt értem,hogy egy olyan, akinek sok barátja van, társaságban sokat beszél, felvágós.

Félek, hogy a barátomnak 'unalmas' vagyok/leszek, mivel nem vagyok olyan nagyszájú és nagy beszédes társaságban, mint a többi lány....Ez mennyire számít?

Kérlek normális válaszokat írjatok!:-)


2013. jan. 1. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A csendes és normális.

ELEGÜNK VAN A R*BANCOKBÓL!!

17/F

2013. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a csendes!


(eléggé nagy forma vagyok az iskolámban, a legnépszerűbb)

2013. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)jó ezt hallani, de én mégis félek, hogy érdekesebbek lesznek számára az olyan lányok, és....
2013. jan. 1. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem menőnek tartanak,de én nem érzem magam annak. :))

Egy teljesen átlagos lánnyal jártam sokáig,annak ellenére,hogy nagy volt a szája,szerettem.És tettem mások véleményére,hogy "jobbat érdemlek"..

És a szakítás sem az én hibám volt,én mindent megtettem,amit csak egy 14 éves tud.De,ha ez nem elég..

Most egy nagyon csendes lánnyal kezdek ismerkedni.

Tehát változó.Speiel a nagyszájúak kicsit....nagyravágyóak.bocsánat.

15/F

2013. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASOT ***** válasza:
Az ilyen felvágós felszínes nők egy körre kellenek.
2013. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!