Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítéled ha valaki prostituált...

Elítéled ha valaki prostituáltal veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 17:14
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Nekem végülis azért van ezzel bajom, mert összeszedhet olyan dolgokat ami....wááá:s
2009. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy ez a csajos problémák hülyeség... nézze meg aki így gondolja, hogy akár kép nélkül feladna egy hirdetést egy férfi és egy nő, hogy szexelni akar... borítékolható, hogy a nőnek többen írnának. És igen vannak béna pasik akik nem akarják egész életükben verni... aki ezt elítéli nézzen magában és mondja azt, hogy akkor se menne soha prostihoz ha szinte előre tudná, hogy mondjuk 10évig nem lesz normális kapcsolata...

Mellesleg ha nem mondod el, hogy prosti volt az első, csak, hogy már szexeltél biztosabban indulsz, mintha azt mondanád, hogy szűz vagy. Na ez mitől van kedves hölgyeim?!... Ezzel arra próbáltam utalni, hogy ez még nem jelent semmit. Betegséget meg egy futó kalandból is ellehet kapni...sőt ott még a gumi is kimarad néha... most akkor miről is beszélünk?...

Amúgy ha lány a kérdező és a barátjáról derült ki, akkor csak ennyit írnék neki: Ne csak ez alapján ítéld meg. Vannak ennél sokkal, de sokkal rosszabb dolgok. Amúgy is vagy azért ment el, mert nem bírt magával vagy azért mert már el volt keseredve.

(a pontozás nem érdekel, nekem ez a véleményem...)

2009. szept. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én ugráltam örömömben, amikor kiderült, hogy az életem párja szűz! Én is szűz voltam, és nem hiányzott, hogy tapasztalt legyen! Megfelelési kényszerem lett volna tőle. Tudod, nem minden lány olyan rámenős és magabiztos. Nekem a szex nagyon bensőséges valami, és így sokkal jobb volt, hogy a testi kapcsolatba nem zavartak be korábbi emlékek, elvárások, "így szoktuk" és hasonlók. A párom egyáltalán nem bénázott, és bizonytalan sem volt. Csakhogy vele nem volt elhitetve, hogy a szexet tanulni kell. Pestieknek fura lehet, de ő vidéken nőtt (kisváros), és látta, ahogy az udvarukban a kutyák, a disznók, stb. a legnagyobb természetességgel, és látható élvezettel szexelnek. Nekik se tanította senki.

Úgyhogy a párom nem görcsölt, kedves volt, vidám, és nagyon jó volt vele elsőre is, annak ellenére hogy fájt.

Úgyhogy én biztatok minden szűz fiút, hogy ne érezze magát bénának!! Ha olyan lányt talál, aki SZERETI ÉS ELFOGADJA, nem lesz gond a szex, jön magától! Bulis ribancokkal meg ne foglalkozzatok, srácok. Aki őszintén megszeret titeket, nem fog extra elvárásokkal lenni, meg kibeszélni sem. Az őszinte megszeretésig meg nem kell szexelni. A jó szexnek ez ugyanis tényleg előfeltétele. (És nem fordítva: nem fog attól megszeretni, hogy jól szexelsz komoly érzelmi elkötelezettség nélkül is.)

2009. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

elismerem,hogy a lányoknek e téren nagyobb a tartásuk.

A fiúknem azért könyebb így elveszíteni,mert kevesbbet lelkiznek.(már a szerencsésebbek-nem én)

Tényleg van ITT sok lány aki még huszon évesen is szűz vag yszűz barátot akar(ez utóbbiak szerintem középiskolások +1,2 év)Tgyük fel egy fiú elmúlott 23-4 és korbn hozáillő lányt keres.Kicsi az esélye,hogy az szűzlegyen.

A szüzesség egy doolog.A tapsztalatlanságon van a hangsúly.Aki már nem szűz valószínű volt bartánője,de mindeképp kezedményezett.Van benne némi jártassága.AKi szűz annál kisebb az esélye ennek. Szerintem ezért nem szereti a lányok egy jelentős része a szűz fiúkat.

Lehet,hogy az ágyban össze tudnának csiszolódni csak megúnj a bátrotalan tapogatózásait a fiúnk.AZt,hogy nem elég határozott. Érted mire gondolok?

2009. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
énszerintem nem gáz, lehet félni attól, hogy élesben béna valaki. a maradi gyökerek viszont többen vannak, övék a világ. :D
2010. febr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én azzal vesztettem el.

Azért mert akibe szerelmes voltam csajba, azzal nem tudtam járni, meg semmit sem tudtam nála elérni évek alatt sem, pedig nagyon szerelmes voltam belé, igazi kín volt.

Ez olyan bosszú volt, vagy levezetés.

Persze senki sem tudja miért nem akart velem járni és miért nem találok máig sem olyat.

És ahogy elnézem itt se lesz olyan aki rá tudna jönni az biztos.

2010. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én Fiú vagyok és nem értek valamit.

Jólenne ha a lányok válaszolnának is.

Aki hivatásoshoz megy esetleg egyszer-egyszer ritkán felkeresi azt lenézik.Ha csak egy alkalommal volt akor is.

Betegségek ,balfa*ok,bénék,szánalmasak.

De akikkel összejönnek,a nem bénák,a "menő,tökös,belevaló,rendes,normális"fiúk nem hordozhetnak akármilyen nemibetegséget??

Mert abuiban egy italért egy caj leáolja!!

Mert csak 1 éjszakárólvan szó gumi nélkül!!

Virágról-virágra szállnak és ők normálisak,megbízhatóak,az ő előéletükkel semmi probléma.

Viszont ha valaki egy hivatásoshoz megy,csak gumival lehet,hogy nagyobb biztonságban van.


Furcsa,hogy a jobbra-balra dugok előéletet elnézik,de ha valaki fizet érte egyszer azt megbélyegzik!!!!!

2010. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
23:32 azért nem akart veled járni mert nem volt beléd szerelmes, ennyi. Az érzelmeket nem lehet irányítani, valaki beléd szeret, valaki nem. Te sem szeretsz bele mindenkibe! Ettől még a csak nem hibás semmiben... Az meg elég szánalmas bosszú amit csináltál, mert szerinted a csajt érdekli, hogy kivel vesztetted el? xD
2010. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a jobbra-balra dugós előélet ugyanolyan gáz, mint a prosti. Kilőve mindkettő a jelöltjeim közül.
2010. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!