Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés a szüzességet...

Milyen érzés a szüzességet egy prostituáltal elveszíteni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nem voltam még nővel. Egyenlőre nincs is a láthatáron senki akivel lefeküdhetnék. Szerintetek megbánnám, ha egy prosti venné el a szüzességemet?
2009. máj. 23. 18:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Szerintem nagyon meg bánnád.Nekem volt már ilyen ismerösöm és leszarta a nöket,vagyis nem értékelte.A mai napig prostival csinálja.Várd ki az igazit inkább.
2009. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

igen nagyon


legalabb en megbantam h annak adtam a szuzessegemet

2009. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell az igazit megvárni, de NE CSINÁLD prostival EGYSZER SE!!!! Ezt vésd az agyadba, de nagyon.:)

17 éves vagy és még nem voltál nővel? Én 22 éves vagyok és én sem voltam még nővel, de nem is akarok elmenni portihoz!:)

2009. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha később normális lányt találsz akkor fogod csak bánni. különben meg hova sietsz? csak 17 vagy
2009. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Irj privit es nem sokaig leszel az
2009. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
78%
az előző is prosti x)
2009. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
pf milyen ribi xSSS
2009. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nyugi már :) nem ciki :) jópáran várnak a házasságig, szerintem az inkább ciki, mint ez. prostihoz ne menj, az olyan tág, hogy egy teherautót is felnyomhatnál neki, észre se venné. guminővel is jobb lenne talán. türelem, türelem :) ne aggódj ezen. ismerkedj többet. de ne plázában! itt a tél! koripályán, teázókban, stb, ott nem csak a hülye ribancok lesznek!
2010. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

sztem megbánnád, én se voltam még nővel, de prostihoz soha... ha annyira csak azt akarnám akkor is inkább egy hülye kis ribi aki odaadja magát, mégse a pénzér csinálja legalább, de amúgy inkább az se...

20/f

2010. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem túl van értékelve a szüzesség elvesztése, de prostival azért mégse.

Elmész discoba és ott bármelyik lányt úgy meghúzhatod ahogy kell, aztán gyors kirugdosod a lakásból (vagy még a buszmegállóban lerendezitek).

2010. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!