Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés a szüzességet...

Milyen érzés a szüzességet egy prostituáltal elveszíteni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nem voltam még nővel. Egyenlőre nincs is a láthatáron senki akivel lefeküdhetnék. Szerintetek megbánnám, ha egy prosti venné el a szüzességemet?
2009. máj. 23. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

20:45 - neked labgomba kerulhet az orrodba, ha nem vigyazol, mert pofanruglak.


Kerdezo: virginity is overrated. Azzal, hogy elveszted, nem valtozol meg. Ugyanugy fogsz akarni dugni, szoval vagy prostihoz fog kelleni jarnod, vagy keriteni egy csajt. Amugy meg ha nem egy utszelit fogsz ki, aki leszop a kocsidban, hanem diszkreten szerzel egy luxusprostit, az szerintem egesz mas erzes :) De nem tudom, egyikkel se volt meg dolgom :D Es nem is lesz...


RJ 19/F

2010. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ehm... 20:45 egy spammer volt, neki szoltam be. Mar kimoderaltak, pls ignoraljatak az elso mondatot.


RJ 19/F

2010. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó.
2010. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én sem voltam még nővel, és 27 éves vagyok, de nem mennék el olyan nőhöz, akinél fizetni kell, akkor inkább már pénz nélkül egy olyannal, aki kapható erre.
2010. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
00:02 Ha találnál ilyet, már megtetted volna.:D
2010. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem kéne annyit kockulni és talán lehetne barátnőd:P
2010. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen prostinál vesztettem el.

Azért, mert a csaj akibe szerelmes voltam nem tudtam járni.

Nagyon sokat kínlódtam emiatt.

Ez olyan bosszú volt, vagy levezetés.

Máig (évek óta) sem tudok olyannal járni akibe szerelmes lehetnék és senki sem tud rá megoldást, senki sem talál rajtam hibát.

2010. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
87%
Én 19 évesen vesztettem el a szüzességem egy prostival.Ráadásul még ma,úgyhogy hazaértem rögtön lottóztam,azokkal az ujjakkal,amikkel nem rég a p.nát simogattam.Egyáltalán nem ciki,nem kell mindenkinek elmesélni ennyi.Amúgy egész jó volt,jól sz.pott,tologattam is egyet-kettőt,na meg ny.ltam.Az utóbbi nagyon jó volt,még most is megcsap néha az orrom alatt a p.na szaga,állaga.Ha prostival akarod csinálni,mindenképpen olyat válassz,akinek láthatod az arcát a neten.Ne útszélről szedj fel.Gyakorlásnak nagyon jó,az igazi k.rva soká jön,vagy lehet hogy soha nem kapod meg,akkor meg ne szomorkodj és inkább menj egy viszonylag szép csajhoz akit megdöngethetsz.Ja és 10.000 Ft-nál drágábbért ne fűrészelj.Nekem elsőre nem is volt orgazmusom,szóval félig volt jó,és még nem is dobtam ki olyan nagyon sok pénzt.
2011. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!