Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítéled ha valaki prostituált...

Elítéled ha valaki prostituáltal veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 17:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ő baja/dolga. Nekem a szerelem jön be.
2009. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Én nem azt ítélet el, aki azzal vesztette el a szüzességét, hanem aki prostival kezd. Ne süllyedjünk már eddig!
2009. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Magánügye, ha nem talál mást vagy sürgős akkor tegye azt. Én csak azért nem vagyok hajlandó k*rvához járni mert undorodom az olyan mértékű primitív kisugárzástól mint ami ezeknek a kiégett, erkölcsi csőd hülyéknek jutott. De ha valakit egyáltalán nem érdekli a másik, és csak egy szó nélkül dugni akar egyet gyakorlatilag csak egy testet bérelt ki magának pénzért az csinálja. Az a legnagyobb szégyen hogy vannak nők akik képesek idáig süllyedni hogy árulják magukat mint a döglött halat a piacon. Épp csak le nem köpik őket.
2009. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem ítélem. Szimplán csak gáz. Ennyi erővel kb ugyanott tart mintha maszturbálna.
2009. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
nem ítéelem el, csak szembe röhögöm. ennyire nyomorék nemlehet vki, h nemtud szerezni magának egy csajt. ráadásul ezekben az időkben, lemész egy szórakozóhelyre, minden 3.-4. csaj kaphatórá, csak megkell hívnod egy üdítőre és szépeket mondani neki
2009. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Nem, az ő dolga, attól még u.a az ember.
2009. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Az ő dolga, de ha a barátomról derülne ki, nem valószínű, hogy örülnék neki. És most még szépen fogalmaztam.


L/21

2009. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%
Az én barátom azzal vesztette el, a barátai fizették neki 13 évesen. És őszintén szólva még örülök is neki mert nagyon profi minden téren /most 23 éves/.
2009. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
49%
Muszály szakadnom az utolsón :D
2009. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
60%
Hát nemis az hogy elítélem, de szánalom ha valaki csak ezt a szintet éri el....
2009. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!