Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pár napja lefeküdtem a barátom...

Pár napja lefeküdtem a barátommal, még most is vérzek. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
akkor vesztettem el a szüzességem, kicsit még most is vérzek, miért lehet ez? (amikor átszakadt a szűzhártyám, eléggé véreztem)
2013. febr. 9. 14:11
 1/4 anonim válasza:
Nekem is így volt még a 2.aktusnál is..
2013. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én egy vasárnapi napon vesztettem el, és azutáni szerda délutánig vérzett

még kedden elmentem nödokihoz, és azt mondta, hogy normális, mert van akinek egybe jön ki, de van, akinek csak szivárog (és nekem tényleg szépen lassan jött, nem ömlött 3 napig :D)

de ha sokáig tart, akkor kérdezz meg valakit, aki tényleg ért hozzá, (de anyukád is megkérdezheted, hogy neki hogy volt)

2013. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedekeztetek? Folyamatosan verzel vagy csak most tapasztaltad? Mivel az utobbi jelenthet nem kivant dolgokat is amennyiben a vedekezes nem volt sikeres.:)
2013. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen védekeztünk, és amikor átszakadtam, utána nem sokkal abba is hagytuk, hogy megfürödjünk, szóval orgazmus nem volt. és igen, most először tapasztaltam ilyet
2013. febr. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!