Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal. Ugye...

Lefeküdtem a barátommal. Ugye nincs gond?

Figyelt kérdés

Ma feküdtem le a barátommal először, és természetesen védekeztünk gumival. Nem élvezett bele a gumiba, és nem is tartott olyan sokáig mert nem volt nekem túl kellemes. A végén a biztonság kedvéért öntöttünk vizet az óvszerbe, és sehol sem eresztett, szóval tuti, hogy nem lyukadt ki. Az ovuláció a ciklus.hu szerint csütörtökön esedékes.

Én úgy gondolom biztos, hogy nincs baj! Ugye jól gondolom?

(Ne nézzetek idiótának, csak biztos ami biztos alapon kérdeztem meg! :D)


2012. okt. 30. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt lyukas a gumi, sőt bele sem élvezett. Szerintem teljes mértékben nyugodj meg.
2012. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

"Nem élvezett bele a gumiba, és nem is tartott olyan sokáig mert nem volt nekem túl kellemes."

1;nem vagy terhe nyugodj meg

2;a barátod elég béna lehet ha neked nem volt kellemes

3;ha nem értetek a szexhez minek csináljátok?

4;hány évesek vagytok 13?

2012. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

2es

mért lenne béna a barátja. nyilván azért nem volt kellemes mert ez volt neki az első.. nekem sem volt jó az első pár alkalom és nem azért mert béna a barátom mert mára már nagyon jó vele.. erről ennyit.. ez egy buta hozzászólás volt.

2012. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló a kedvességed, és a nyugtatást! :)


Második! Nem a barátom volt béna vagy bármi, első alkalom volt. Nem hiszem, hogy ez mindenkinek olyan tökéletes...


A barátom 17 éves, én 16 vagyok, és már több mint egy éve együtt vagyunk!

2012. okt. 30. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy mikrosérülések lehetnek a gumin attól hogy vízzel felengedve nem látszott eresztés.Azokon is átjuthat a hímivarsejt.
2012. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes! A "mikrosérüléses" teoriával ne foglalkozz. De ha ennyire parázol, akkor soha nem tudsz felszabadultan résztvenni a szexben. Nem érdemes a te szempontodbol. Néhány év mulva jön majd a kérdés: Miért nincs orgazmusom?
2012. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 30. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a gumiba élvezett akkor hova? :D
2012. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!