Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-at szedek 3 és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-at szedek 3 és fél hónapja. Kimaradt egy szem, és lefeküdtem a páromma. Lehet gond?

Figyelt kérdés
Másnap este vettem észre, h az előző napi bogyót nem vettem be. Este bevettem az aznapit, de a biztonság kedvéért elmentem reggel dokihoz. A doki azt mondta hogy lehet hogy lesz gond. Kértem h akkor írjon fel 72 órásat. Az orvos azt mondta h nem kell. Kicsit kiakadtam, h ro..tul nem érdekeltem. Elolvastam itt néhány kérdést, szerintetek nem lehet gond. Meg kell mondjam a ti válaszaitok jobban megnyugtattak mint az orvosé! Vicces nem?
2008. máj. 8. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor észrevetted h kimaradt a tegnapi, elkellett volna olvasni a betegtájékoztatót, ugyanis az leírja hogy akkor aznap, mármint amikor észrevetted, bekellett volna venned a kimaradt bogyót is. És akkor 7napig védekezni kell. Így nemtom h mivan... Igazság szerint védekezzetek,nehogy gond legyen. Ha a doki azt mondta h nem kell 72órás,akkkor reméljük tényleg nincs rá szükség, de ezentúl most kicsit figyeljetek.
2008. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen rögtön elolvastam a betegtájékoztatót, de a biztonság kedvéért mégis az orvost választottam. Azóta be van állítva a telóm minden estére, hogy jelezzen ( és ezt ajánlom mindenkinek) mert így nemhogy nem felejtem el, de tuti hogy ugyanabban az időben szedem be a tabit. :)
2008. máj. 9. 10:10
 3/4 anonim válasza:

Szia!



Végülis állapotos lettél? Ne haragudj a kérdésért, én is hasonló cipőben járok, kimaradt egy szem a Lindynette-ből, s érdekelne, mik az "esélyeim".

2008. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem lett gond. De az egy dolog, hogy nálam nem. Másnál nyilván más helyzet is fennálhat. Gondolom én.
2008. máj. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!