Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy csaj, akinek már kb 2...

Van egy csaj, akinek már kb 2 éve tetszem, de haverjaim szerint is meg egyébként is csúnya, ezért nem foglalkoztam vele. Lefeküdjek vele úgy hogy nem nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Most viszont már nem olyan ronda mint volt, és már szüzességemet is szeretném elveszteni, mert már nagyon frusztrál a téma. Elég nyominak érzem magam hogy 18 évesen még nem jött össze, szóval meg lehetne oldani hogy úgy kapjam el a libát, hogy aztán ne derüljön ki?

2013. febr. 4. 22:00
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Tudtommal én tettem fel a kérdést vagy nem?:D

De, szóval itt most én kérdezekXD

2013. febr. 5. 00:05
 42/47 A kérdező kommentje:

Ja és 41-es neked pedig egy jó tanács: addig ne okoskodj bele valamibe, amíg hül ye vagy ember:D

Más részről pedig egy általános dolgot akartál rám kenni, ami kb a fiatalok 99%-ára igaz, na te is nagyon komoly pszichológus akármi lehetszXDDD

2013. febr. 5. 00:09
 43/47 anonim válasza:
54%

Azt tanácsolom én is, hogy kerüld el a csajt. Jártam hasonló cipőben, a csaj randizgatott mással, nekem meg mondta hogy szexelne egyet. Ebből az jött le, hogy csak ennyi, azt szevasz. Hát a nagy túrót. Utána jött a dolog, hogy ő többet szeretne, és a többi randival csak féltékennyé akart tenni. EZ NEM ÍGY MŰKÖDIK!!!

Vigyázz magadra, öcsém! Isten óvjon az ilyen nőktől.

2013. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Majdnem bepisiltem a röhögéstől, ahogy olvastalak, "kedves" kérdező.


Haragszol anyádra, amiért dolgozni jár, és le se tojt? Na és apu hol volt ezalatt?

Gondolom kitömött pár libát, mint igazi férfi példakép.


A barátaid döntik el, neked melyik csaj jöhet be, és kit dughatsz meg?

Igazi tökös, határozott férfi jellem vagy.

A haverok azt megengedték, hogy itt ugass, vagy ki fogsz kapni érte?


Képes lennél egy csúnya, sza.rkeverő, stb. csajjal szexelni, amit már most annyira szégyellsz, hogy titokban akarod tartani. Önbecsülésed sincs...de legalább mások se becsülnek. Mondjuk a haverok szűz kis csicskája ritkán örvend tiszteletnek...


....és két éve ez az EGYETLEN csaj, akinek tetszel annyira, hogy hagyja magát???


Jó, egye fene. Megdughatod. Ezt te utána letagadod, meg ő is. Tehát még mindig SZŰZ NYOMI leszel mindenki szemében, akinek egy ilyen ronda csaj se jön össze.


Tulajdonképpen megvan a forgatókönyv az "50 éves szűz" c. vígjátékhoz.


Kefélj meg egy kecskét. Technikailag már nem leszel szűz, és garantáltan nem kotyogja el senkinek, és tartós kapcsolatot sem akar veled.

:)))))


Világ ronda pasijai!! Egybesüljetek!!!

2013. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

43.: Köszi:)

Utolsó, te is kur vára okos lehetsz ha idejössz vitatkozni egy 18 éveshez, mint a többi szajha:D

Na de csak gratulálni tudok nektek hogy csak ennyire telik tőletek hogy idejöttök osztani a sza rságaitokat, mert az is biztos hogy te félédnek csak annyi esze van hogy ne szarjon az udvarra mint a tyúkokXDD

Na ez a szánalmas nézzetek már magatokba hogy szar önbecsülés nélküli ri bancok vagytok, meg idejöttök itt oltogatni (amit egyébként nem is tudtok, csak magatokat minősítitek) miközben a kérdés nem is a húgy agyú csótány libáknak szólXDD

Másik meg pont azaz hogy eleve csak személyeskedni tudtok, na nyelvtanon ti se tanultátok a vita című témakört, vagy lehet hogy csak ennyire sötét senkik vagytok, na csőXD

2013. febr. 5. 10:28
 46/47 anonim ***** válasza:
Háát... Félretéve minden egyebet, azt mondják, eléggé fontos, hogy az első olyannal legyen, akit tényleg szeretsz, tehát ezzel nem csak szerencsétlen lány életét b*sznád el, hanem a sajátodat is...
2013. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
volt már köztetek valami azzal a csajjal? esetleg csók vagy petting? mert ha ezek igen és tényleg szeret a csaj,akkor szerintem már tök mind1,hogy lefekszetek-e vagy sem,mert ha pl csókolóztatok már és utána sem lett köztetek semmi,akkor ezek a dolgok után is belédszerethet jobban vagy jobban megtetszhetsz neki. Sztem feküdj le vele. Télleg nagy "udvariatlanság" részedről ha utána meg otthagyod,de sztem már úgyis mind1....így meg legalább lesz egy jó estétek/órátok. Jah és milyen a viszonyod azzal a lánnyal?
2013. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!