Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy csaj, akinek már kb 2...

Van egy csaj, akinek már kb 2 éve tetszem, de haverjaim szerint is meg egyébként is csúnya, ezért nem foglalkoztam vele. Lefeküdjek vele úgy hogy nem nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Most viszont már nem olyan ronda mint volt, és már szüzességemet is szeretném elveszteni, mert már nagyon frusztrál a téma. Elég nyominak érzem magam hogy 18 évesen még nem jött össze, szóval meg lehetne oldani hogy úgy kapjam el a libát, hogy aztán ne derüljön ki?

2013. febr. 4. 22:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos, én is ilyen helyzetben vagyok, de azt semmiképp se említsd neki, hogy csúnya, ja és inkább ne dugd meg, mert utána valószínű minden áron össze akar veled jönni, és nem fogod levakarni sosem. Megbosszulja magát. Add a tudtára, hogy soha nem akarsz vele összejönni, bármennyire is kecsegtető az ingyennumera. :D

És ne higgy neki, ha esetleg azt mondja, hogy: "nem számít hogy nem leszünk együtt, csak 1 dugást kérek" mivel ő egy lány ami már majdnem nő, ami azt jelenti, hogy hülyeségeket beszél, csak nem tud róla. Ha megtörténik a dugás, hiába ígérgette, hogy leszáll rólad nem fog, aztán a végén annyira összetöröd a szívét, hogy frusztrált bosszúálló luvnya lesz belőle.

2013. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Hehehe utolsó jól megmondtad:D

Köszi a tanácsodat, hagyom a francba. Egyébként a csaj tényleg egy két színű kis sza rkavarógép.

A sok ingyenélő k urva persze ezért a válaszodért lefog pontozni, mert nem vagy kis csicska mint a 9-es, de azért köszi a tanácsot:)

A 9-est meg biztos anyúúúúúú tanította erre a szép modorra , na csak hallgass rá asz majd megnézheted magad kis köcs ög:D

2013. febr. 4. 23:28
 33/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked nehéz gyerekkor juthatott osztályrészül. A tanáraid hogy bírnak veled? Szüleid mennyit foglalkoztak/foglalkoznak veled?
2013. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 100%-ig jó indulatú kérdést:D

Kösz jól vagyok magaddal foglalkozz:)

2013. febr. 4. 23:36
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem rosszindulatból kérdeztem. Szakmai szempontból érdekelnek a kirívó, problémás esetek.
2013. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Én se rosszindulatból válaszoltam:)

Keress mást sok ikert:D

2013. febr. 4. 23:40
 37/47 A kérdező kommentje:
Ne kaptál egy zöld pontot a piros pont után most már mehetszXDDD
2013. febr. 4. 23:41
 38/47 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként teljesen egyértelmű, hogy ezzel a stílussal a belső bizonytalanságodat kompenzálod, hiszen te is írtad, hogy nyomoréknak érzed magad. Tudod, erre mondják, hogy freudi elszólás. Nem, nem kell mást keresnem, te már így is megérsz egy komplett esettanulmányt, apám:DD Na köszöntem.
2013. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki:D

Le szarom a nyomi sz ar pszichológus szövegedet. Gondolom valaki segített neked hogy mit írj, na erre legyél büszkeXDD

Na te balf asz egyébként szerinted ki az a 18 éves fiú aki nem érzi magát nyominak amiatt hogy még szűz???

Ne forgassuk már ki ilyen szinten a dolgokat főleg úgy, hogy azt se tudod mit beszélsz hehehe:DDD

2013. febr. 5. 00:03
 40/47 anonim ***** válasza:
De miért nem keresel olyan csajt, aki tetszik is?
2013. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!