Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy csaj, akinek már kb 2...

Van egy csaj, akinek már kb 2 éve tetszem, de haverjaim szerint is meg egyébként is csúnya, ezért nem foglalkoztam vele. Lefeküdjek vele úgy hogy nem nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Most viszont már nem olyan ronda mint volt, és már szüzességemet is szeretném elveszteni, mert már nagyon frusztrál a téma. Elég nyominak érzem magam hogy 18 évesen még nem jött össze, szóval meg lehetne oldani hogy úgy kapjam el a libát, hogy aztán ne derüljön ki?

2013. febr. 4. 22:00
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Egy igazi gáláns, erkölcsös, nőtisztelő, udvarias kis lovagot tisztelhetünk a kérdező személyében:DDD
2013. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Jajj szegényke, és a nők egyáltalán sajnálják a férfiakat amikor egyesek csak a pénzükért kihasználják őket???

Am meg ez van le van sza rva aki ettől öngyilkos lenne, és aki ilyennel zsarolja a másik embert na az a nagy te tű

2013. febr. 4. 22:49
 23/47 A kérdező kommentje:
23.: Köszönjük na te aztán meg mondtad a tutitXD
2013. febr. 4. 22:50
 24/47 anonim ***** válasza:

ma 22:47


Leginkább inteligens! Micsoda stílus és szóhasználat! És ez az észjárás, illetve ahogyan gondolkodik a világról...

2013. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Intelligens??? chehehehehe

Gondolom Éva is olyan intelligens lehetett mint ti. Na Ádámnak kellett volna adni egy ostort hogy jól pi csán ba ssza vele Évát amikor lopni megy:D:D:D

2013. febr. 4. 22:57
 26/47 A kérdező kommentje:

Lányok álmodozásra ott van a twilight meg a vámpírnapló:D:D

De ez nem egy szappanopera szal ne várjátok el hogy mindenki nyalizzon nektekXD

2013. febr. 4. 23:00
 27/47 anonim ***** válasza:
Miért vagyok lepontozva? Magamból indultam ki,ha egy lány aki nekem tetszik csak egyszer lefeküdne velem,aztán megmondaná,hogy semmi többet nem akar,akkor is fülig érne a szám.Nevezhetne bárminek eközben,esküszöm nem sértődnék meg.
2013. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Ja 3-as voltam.
2013. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Te mekkora gyökér vagy! Szánalmas. Azt hiszed olyan sokat tudsz a világról mert 18 éves vagy? Nem tudom, ki lehet az a szegény, szerencsétlen nő, aki ne adj Isten gyereket szül neked, de majd meglátod miért kell a két kereset. Éretlen kisfiú vagy, akinek a szülei mindent a valaga alá tolnak. És tudod mit? A nők igenis had dolgozzanak, nehogy ilyen lenéző, bunkó parasztra tartsa el őket, sőt, keressenek is több pénzt nálad!
2013. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

"a kedves önzetlen nők elmennek dolgozni, a gyerekre meg ba sznak, aztán meg csodálkoznak hogy mivan"


Micsoda fogalmazási készség!


Csak megsúgnám, egy gyermek két ember vállalkozása, két ember felelőssége, ugyanígy a gyermeknevelés.


Az pedig végképp nem fér a fejembe, miért probléma, ha egy nő dolgozik. Szerintem ez a normális.


Összességében, az ilyen 'embereket' csak sajnálni tudom.

2013. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!