Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy csaj, akinek már kb 2...

Van egy csaj, akinek már kb 2 éve tetszem, de haverjaim szerint is meg egyébként is csúnya, ezért nem foglalkoztam vele. Lefeküdjek vele úgy hogy nem nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Most viszont már nem olyan ronda mint volt, és már szüzességemet is szeretném elveszteni, mert már nagyon frusztrál a téma. Elég nyominak érzem magam hogy 18 évesen még nem jött össze, szóval meg lehetne oldani hogy úgy kapjam el a libát, hogy aztán ne derüljön ki?

2013. febr. 4. 22:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
60%
Ez szánalmas.
2013. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem kéne ezt így magatokra venni és személyes ügyet se kellene belőle csinálni, na de mind1 magatokat minősítitek, várom a normális válaszolókat:d NŐK PEDIG MÁSHOVÁ ÍRJÁK LE A KISEBBSÉGKOMPLEXUSBÓL EREDŐ FÉRFIGYŰLÖLETÜKET;)
2013. febr. 4. 22:23
 13/47 anonim ***** válasza:
60%

Micsoda értékrend és intelligencia ;)

(az ilyenek mért szaporodnak? ezért tartunk ott, ahol)

2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Mielőtt támadnátok hogy nőgyűlölő vagyok amiatt hogy tényeket írtam le, azelőtt egy picit gondolkozzatok el hogy kik miatt is tart itt a társadalom. Mert ugye a kedves önzetlen nők elmennek dolgozni, a gyerekre meg ba sznak, aztán meg csodálkoznak hogy mivan. Persze-persze a férfiak önző szemétládák...
2013. febr. 4. 22:38
 15/47 anonim ***** válasza:

hány éves a csaj?

hanyadik lennél neki kb, vagy ő is szűz?

2013. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

kb 2 évvel fiatalabb mint én, barátja is volt már.

egyébként már fel is ajánlotta egyszer hogy feküdjek le vele...

csak ez régen volt és ezt egy picit szemétségnek tartottam hogy megb aszom, aztán meg ott hagyom

2013. febr. 4. 22:40
 17/47 anonim ***** válasza:
70%

Én tényleg férfi vagyok.

Nem imádom SP-t

Viszont a nőket tisztelni kell..

Nem,nem kell a s*ggüket nyalni,mint ahogy leírtad,de a kommentjeid alapján még 14 évesnek se néznélek..

Olyanokról hadoválsz,amikről fogalmad sincs,érj agyilag még egy kicsit:)

2013. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
De srácok inkább ne is írjatok ide, mert büdös itt a levegő a sok rib anctól, akik csak lepontozni tudják az értelmes válaszokat...
2013. febr. 4. 22:44
 19/47 A kérdező kommentje:
19.: Szerencse hogy még érek agyilag, téged pedig sajnállak hogy nálad ez a folyamat 3 éves korodnál megálltxd
2013. febr. 4. 22:45
 20/47 anonim válasza:
80%
Egyszerűen nem tudok mit írni... nem lehet szavakkal kifejezni mekkora ellenszenvet és undort keltett bennem ez a kérdés, és a bunkó hozzászólásaid... Igazán elgondolkozhatnál, hogy a lánynak te érzelmileg is tetszel, és mekkora traumát okozhatsz neki ezzel, ha lefekteted és utána otthagyod... Gondolj a legrosszabra, lehet, hogy soha többé nem lesz képes a férfiakban megbízni és öngyiljos lesz nagy magányában! Tudom, nem szabad ilyet mondani, de bármi előfordulhat!
2013. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!