Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek! Nem vagytok frusztrált...

Szüzek! Nem vagytok frusztráltak, ingerlékenyebbek esetleg, hogy 20-on felül még szűzek vagytok?

Figyelt kérdés

Az, hogy akit kinéztetek, jóban vagytok mással jár, esetleg, ha nem jár senkivel, akkor se rád gondolt, csak jót dumáltok.


Az, hogy nem vagytok jóképűek, jó testalkatú , így a lányok észre sem vesznek szinte.


Mert én szűz vagyok, nagyon kedves, leállok bárkivel dumálni, lányokkal is beszélgetek, bókolok, de semmi. Tisztelem is őket, igyekszem normálisan viselkedni.


Na de én is szűz vagyok, 21 éves, és már kanos, bevallom, szexelnék, és emiatt úgy érzem frusztrált, ideges. Olykor szívesen levezetném szexuálisan az energiámat (pozítiv értelemben).

Nálatok nincs ilyen?



2013. jan. 25. 20:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok jóval 20-on felül... és akkor mi avn majd lesz olyan akivel normalalisan elleszünk, és nincs miről lekésni a hátra lévő életben ha csak minden 2. nap szexelnél akkor is azért behozod a lemaradásod :D
2013. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem, mert beláttam, hogy milyen hibákat követtem el az életben, és mindent megteszek azért, hogy jobb életem legyen! Sokáig másokat hibáztattam a szerencsétlenkedésimért. Az a fontos, hogy először magunkkal kell megbékélni és jól érezni magunkat aztán kéne ismerkedni.

Amúgy kérdező lesz majd barátnőd, csak ne siettesd el, és ne görcsölj rá, mert akkor sokkal nehezebb dolgod lesz! Keress valami elfoglaltságot, amit élvezel. A nők után meg ne menj annyira, mert megérzik hogy nagyon akarsz kapcsolatot, és az nem jön be nekik, esetek 99%-ban akkor talál rá valaki a szerelemre, ha nem számít rá! A szüzességgel meg nincs gond, ha találsz normális lányt akkor biztos megfogja érteni miért vagy mindig az! Ki tudja lehet örülni is fog neki! 24/F

2013. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!