Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek! Nem vagytok frusztrált...

Szüzek! Nem vagytok frusztráltak, ingerlékenyebbek esetleg, hogy 20-on felül még szűzek vagytok?

Figyelt kérdés

Az, hogy akit kinéztetek, jóban vagytok mással jár, esetleg, ha nem jár senkivel, akkor se rád gondolt, csak jót dumáltok.


Az, hogy nem vagytok jóképűek, jó testalkatú , így a lányok észre sem vesznek szinte.


Mert én szűz vagyok, nagyon kedves, leállok bárkivel dumálni, lányokkal is beszélgetek, bókolok, de semmi. Tisztelem is őket, igyekszem normálisan viselkedni.


Na de én is szűz vagyok, 21 éves, és már kanos, bevallom, szexelnék, és emiatt úgy érzem frusztrált, ideges. Olykor szívesen levezetném szexuálisan az energiámat (pozítiv értelemben).

Nálatok nincs ilyen?



2013. jan. 25. 20:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
9%
Egyáltalán nem, én döntöttem úgy, hogy szűz maradok. 35F
2013. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
16%

Hát az zavar, hogy nagyon ronda és alacsony vagyok, tán kisebbségi komplexusom is van miatta.

Szexelhetnékem természetesen van.

De hogy ingerlékeny lennék? Azt nem hiszem. Életemben nem emeltem fel még a hangom. (Na jó, lehet, hogy csecsemőként gyakran sírtam hangosan, szóval akkor inkább úgy mondom, hogy ált. iskola első óta tuti)

De nem adom fel, és hiszek benne, hogy találok magam mellé valakit, akit nem érdekel sem a külsőm, sem az, hogy 26 évesen még szűz vagyok.

2013. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem is igazán ingerlékeny, talán nem volt zserencsés a szó használata.

Nyugodt vagyok, tehát nem ugrok mindenre.

Csak kanos, már levezetném a feszültséget jó értelemben, szükségleteim nekem is vannak.

2013. jan. 25. 21:51
 14/32 anonim ***** válasza:
6%
Egy idő után már immunis lesz rá az ember és nem érdekli a dolog szerintem. 21 éves létemre velem is ez van és nem zavar. Mással törődöm és kész. Nyugodtan mondhatják, hogy vesztes, lúzer vagyok igazából teszek rá. Másnak nincs köze a magánéletemhez ahogy nekem sincs közöm másokéhoz. Ha egyszer összejön akkor össze ha meg nem akkor mi van? Nem nagy tragédia. Ha most azon bánkódnék, hogy "jaj istenem szűz vagyok milyen gáz már" akkor előbb-utóbb az ereimet vagdosnám fel arra meg nincs szükségem.
2013. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%
Az vagyok, de egész jól magamba tudom tartani.
2013. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Néha nagyon elkap a hév, hogy most úgy megb...nék valami lányt. Aztán elmúlik........ :DDDDDDDDD

Kinézetemmel nem hiszem, hogy baj lenne. Nem mondták még, hogy szarul nézek ki. És nem azért mert nem akartak megbántani :D

20F

2013. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
64%
én is minden egoizmus nélkül "jó csajnak" számítok, mégsem történt meg még az alkalom, mert nem jött el a megfelelő, persze egy alkalmas mindig lenne, de olyat meg nem akarok, így várok..lehet reménytelen a dolog, de szeretném hinni, hogy nem..:/ 20L
2013. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
26%
Én sem tartom magam ocsmánynak, elég magas vagyok, jó testalkatú, elég kigyúrt (minden egoizmus nélkül :D), ennek ellenére még én is szűz vagyok. Ez pedig nem azért van, mert még nem lett volna lehetőségem a szexre. Egyszerűen nem akarom egy akármilyen útszéli rib*ncal csinálni, ha már csinálom, akkor olyan lánnyal akarom akivel több is van közöttünk a testiségen kívül.
2013. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
0%
Ja és 20/F
2013. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
53%

Én 35/f éves vagyok és sokáig nagyon frusztrált és kanos stb voltam, de ezt felváltotta az apatikusság. Régen nagyon depressziós voltam h nincs senkim, még pszichológushoz is jártam de nem használt, bújtam a társkeresőket, de semmi, senkinek se jöttem be, a kutya se volt rám kíváncsi, elküldtem több száz levelet, volt aki ugyan válaszolt de csak egy valakivel sikerült randiznom de ő is csak barátkozni akart. Most ott tartok hogy teljesen elment az egész mizériától a kedvem, nem akarok ismerkedni, akivel járnék foglalt.

Ez az állapot azért kellemetlen nekem, mert a munkahelyemen már mindenki családos vagy párkapcsolatban él, kivéve engem, persze nemtudják h szűz vagyok, de azért néha kérdezgetnek h barátnő stb és ilyenkor kamuznom kell ha nem akarom h kiröhögjenek.

Úgy hogy mostanság leginkább apatikus és egy kicsit szomorú vagyok. Úgy néz ki beletörődök h egyedül élem le az életem :-(

2013. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!