Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek! Nem vagytok frusztrált...

Szüzek! Nem vagytok frusztráltak, ingerlékenyebbek esetleg, hogy 20-on felül még szűzek vagytok?

Figyelt kérdés

Az, hogy akit kinéztetek, jóban vagytok mással jár, esetleg, ha nem jár senkivel, akkor se rád gondolt, csak jót dumáltok.


Az, hogy nem vagytok jóképűek, jó testalkatú , így a lányok észre sem vesznek szinte.


Mert én szűz vagyok, nagyon kedves, leállok bárkivel dumálni, lányokkal is beszélgetek, bókolok, de semmi. Tisztelem is őket, igyekszem normálisan viselkedni.


Na de én is szűz vagyok, 21 éves, és már kanos, bevallom, szexelnék, és emiatt úgy érzem frusztrált, ideges. Olykor szívesen levezetném szexuálisan az energiámat (pozítiv értelemben).

Nálatok nincs ilyen?



2013. jan. 25. 20:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
63%
Úgy látszik a gyk tele van helyes szűz fiúkkal és szép szűzlányokkal....érdekes :D
2013. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kétségbeesettebb. Elég ˝sötét˝ életem volt/van. Kevés lányt ismerek emiatt. Amúgy is egy csendesebb, magába forduló ember vagyok.
2013. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén? De, nagyon is. A türelmem egyre kevesebb, pedig türelmességemről híres voltam. Nem is egy kérdésem szól erről a "problémáról" ezen az oldalon. Konkrétan már a munkámra se tudok igazán koncentrálni, h mást ne is említsek életemben, ahol szintén helyt kell állnom.


Eldöntöttem magamban már évekkel ezelőtt is - és neveltetésemből kifolyólag is - , h azzal fogom elveszíteni, akit szeretek és aki viszont szeret engem. Szóval futó kapcsolatok és egy éjszakás kalandok nem érdekelnek.


A változatosság kedvéért pedig...én sem nézek ki rosszul, sokak szerint. :D


F/30

2013. jan. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Sokszor nagyon zavar a tudat,hogy nekem nem jött össze egy normális kapcsolat ahol akár a szex is szóba jöhetne,de ez van.Én is nyilván kívánnám már a dolgot,sokszor buszon mikor előttem a csajoknak kilóg a seggük legszívesebben elkapnám őket,de mivel tisztességes vagyok visszafogom magam és máshova nézek kész.Amúgy meg keresem továbbra is azt a valakit,és remélem megtalálom minél előbb. :)

22/F

2013. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én 25 múltam, és soha nem voltam nővel. 30 éves koromig biztosan nem várok, így majd elmegyek egy prostituálthoz.
2013. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
0%
21 evesen szuz vagy meg ??:O menj el egy prodtihoz mert igy semelyik csaj nem akar lefekudni veled hogyha meg szuz vagy
2013. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%
Szevasz! Na, hát én most 24 vagyok. Márciusban vesztettem el egy csodálats lánnyal, akivel még mindig együtt vagyok. Ő az első barátnőm is, párkapcsolatban sem voltam azelőtt. Csókolózni csókolóztam, de az semmi, másnap már nem volt semmi azzal a lánnyal akivel tettem. Ennek a lánynak nem én voltam az első, elmondhatom elég tapasztalt csaj. Mégis mikor ágyba kerültünk és már javában benne voltunk az előjátékban, nem jött rá, hogy az vagyok. Mert már leszartam az egészet. Igazából semmi sem változik. ugyanaz az ember maradsz, s ha úgy fogod fel hogy így is teljes vagy, akkor tulajdonképpen nem is vagy szűz. Végül én mondtam el, hogy az vagyok, mert azért féltem, hogy észreveszi, mikor elkezdjük. Féltem, hogy akkor most elhagy, mert az vagyok, de nem. Nagyon rendes lány, és szép is.
2013. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
25/f szűz vagyok.Ingerlékeny vagyok de nagyon!!!!!!!
2013. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én 27 éves koromig voltam szűz. Hát az, hogy ingerlékeny voltam, az nem kifejezés...:'D Az volt a legkevesebb...
2013. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

28-as válaszoló a szívemből szólt. :D


F/szűz/31

2013. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!